Wojtas napisał(a):

Na tym jedynym miejscu na ziemi bez atmosfery ta gra wygladała nawet dobrze.W pierwszej bez napletkowcy walczyli i sie stawili ,w drugiej juz mecz pod nasze dyktando
jednak dla mnie czegos braklo,cos co mialem tamte derby sprzed 10 lat.Teraz to juz chyba inna mentalosc czy cos,bo wsyztsko jakies takie "mile dla oka"...
|
Zgadzam się w 100 procentach! To już nie te derby co dawniej. Dawniej to byly przepychanki itp widać że zależało i jednym i drugim a dzisiaj? po meczu podziękowania jeszcze brakuje selfi i wymian koszulkami...