Dariook napisał(a):

Czym sie rozni Stilic od Popovica?
Ten pierwszy podaje na centymetry a ten drugi na metry.
|
Dla mnie bardziej tym, że ten pierwszy ma obrone w dupie, ten drugi po stracie wraca. Kilka podań miał niecelnych, ale sporo dograń było dobrych, a to dopiero 2(!!!) oficjalny mecz w Wiśle. Daj mu czas zgrać się. Pokazał dziś, że ma umiejetnosci. Po meczu z górnikiem krytykowałem go, ale dziś pokazał, że potrafi dograć i z meczu na mecz będzie lepiej.
Ja jedynie modle się o powrót któregoś z Michałów na bramke.
Z amica zagra Guerrier i mam nadzieje że od pierwszej minuty za Cywke bo dla mnie był najsłabszy(oczywiście poza Rafałem Messi Boguskim) na boisku.