
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#11
|
|
Tak naprawdę nikt nie wie jakby potoczył się mecz gdyby nie padła ta bramka. Moglibyśmy zarówno wygrać 1-0 jak i 5-0 jak i przejebać 1-5. Głowa zagrał nerwowo początek miał kilka błędów ale w drugiej połowie grał już pewniej(oprócz sytuacji z Guzmicsem). Błędy zdarzają się najlepszym.
Cierzniak jak dla mnie gra za dużo na czas(nie można grać na czas od strzelenia pierwszego gola szczególnie gdy strzela się go w 3 minucie ) i nie wychodzi na przedpole(w sytuacji bramkowej:sytuacja była do uratowania ale wyszedł za pozno) |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|