The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.07.2015, 10:54
Przewaga psychologiczna jest po stronie craxy. Co to oznacza? To, że być może oni pokażą pełnię możliwości, a my nie. Nikt nie wie z nas czy w piątek z Gónikiem Cywka czy Popowić pokazali pełnię swoich mizernych możliwości, czy też drzemią w nich większe możliwości. Każdy z nas jednak wie, że taki Bury na przykład czy Brozio, Głowa potrwafią grać lepiej. Co się okaże w piątek? Jeśli zagramy jak z Zabrzem - przegramy.
Spodziewam się, że paski wyjdą na nas jak na Lechię: wysoko pressingiem, ostro ale nie faul będa nas wybijać z rytmu. Kaziu jest wielkim orędownikiem tiki-taki, więc będziemy chcieli grać w piłkę co moim zdaniem nie będzie możliwe w tym meczu. Jeśli zagramy z takim pomysłem - przegramy. Zaczniemy wówczas grać w ich grę, to będzie ich mecz.
Trzecia rzecz: samotny Brożek z przodu może grać dwa dni bez przerwy i nie strzeli gola. Potrzeba mu wsparcia, formacje muszą grać bliżej siebie. Wyjścia nie ma bo Brożek nie biega, więc musi być pod grą: poklepać z nim nawet tyłęm do bramki żeby był pod grą. Bo jedna celna piłka raz na 15 minut gdy obrońcy są skupieni tylko na nim jest bez sensu.
Wywalić ze składu Jovicia bo to nie jest pomocnik, być gotowym na wprowadzenie z ławki DG77, być gotowym na odważne zmiany jeśli niektózy nie sa w formie, nie czekać ze zmianami do 85 minuty. Uważać na stałe fragmenty gry. A przede wszystkim trzeba mieć pomysł na wysoki pressing. Więcej zespołów będzie znami tak grać więc nasi musza się tego uczyć.
A i tak najważniejsze jest serducho do gry. Nowi piłkarze muszą wiedzieć, że to jest mecz sezonu. Muszą wytrzymać atmosferę, prowokacje i wiedzieć, że to nie jest zwykły mecz (co już zdążył zkaomunikować w prasie Cierzniak).

Cierzniak-Bury,Głowa,Rysiek,Sadlok-Mąka, Crivellaro, Cywka, Popović, Boguś - Brozio. Z ławki DG77, Jankes i trzecia zmiana w 93 minucie na utrzymanie 0-1
A tak poważnie to remis w ciemno.
Do what you mean and mean what you do.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:20.