
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#13
|
|
Najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Lech - Wisła 2:3, Górnik - Wisła 0:5
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0, Śląsk - Wisła 1:0, Plus sezonu: wywalenie Bednarza, awans do grupy 1-8, wygrane wiosenne derby Minus sezonu: nadal nędza finansowo-organizacyjna, nędzna wiosna z podtekstami, ogólnie nijaki sezon i brak widoków na lepszą przyszłość,jaja z Akademią, frekwencja na meczach, młodzież nie gra w 1 składzie, mógłbym tu wpisać jeszcze co najmniej z 5 rzeczy, które mnie niepokoją i smucą w kontekście teraźniejszości i niedalekiej przyszłości, ale i tak już przekroczyłem limit... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|