
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
|
|
Wszystko się fajnie i pięknie teoretyzuje, wstawić młodego i za rok już liczymy miliony jak za Chrapka. Tylko że to tak łatwo nie ma, nie każdy będzie grał tak dobrze jak Chrapek. Chrapka nikt na siłę do składu nie wpychał, tylko miał już takie umiejętności, które pozwalały mu na grę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Stępiński to nie nasz piłkarz -jest tylko wypożyczony - więc On jest w rubryce najemnik. Pisząc młody mam na myśli tylko naszych piłkarzy a nie wypożyczonych których ogrywanie da Wiśle "chooja".
Można pisać tylko o Urydze że dostawał szansę. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
|
|
Stępiński nie nasz, ale i tak dużo lepszy od swojego rówieśnika, naszego Zająca. Mimo to i tak jest za słaby jak na nasze wymagania. No to teraz dajmy grać jeszcze słabszym od Stępińskiego i zlećmy z ligi. Stępiński i Uryga to jest czołówka polskich młodzieżowców, etatowi reprezentanci Polski, a i tak nie dają rady wywalczyć sobie stałego miejsca w składzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Fakty są takie że 12 zawodnikom kończą się kontrakty , płatności też są z opóźnieniem 2-3 miesięcznym . Ciekawy jestem czy Ty też dawał byś z siebie wszystko - bez tekstów barwy , przywiązanie itd.
![]()
TS WISŁA KRAKÓW !!
|
|
|
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Garguła w wywiadzie dla GW mówi, że rozmawiał ze "Zdzisiem" o nowej umowie i może dostać kontrakt tylko jak się zgodzi na obniżkę...
Czyli możliwe, że jeszcze kolejny sezon z Łukaszem trzeba będzie się pomęczyć :( ![]()
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
I dobrze, jako zmiennik będzie w sam raz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Z Dudką też się w końcu dogadają, te niby oferty z Pogoni czy Lecha to pewnie mydlenie oczu. Klub emerytów będzie miał się dobrze.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
Albo A) grasz jak Zieńczuk b) albo nie grasz. Kwestia człowieka. Jeden będzie pracował na maksa przez cały okres trwania umowy o prace, a jeden po dniu spoznienia będzie odpierdalał. Taka natura nieprofesjonalistów. Oczywiscie rozumiem postawę roszczeniową, ale rozumiem tez pozostawianie kazdego problemu po za murawą po usłyszeniu gwizdka rozpoczynajęcego mecz. taki Garguła zgadza się na kolejną obniżkę bo jest oddany klubowi? Nie. Bo nikt nie da mu połowy tego co miał w Wiśle. Jeśli prolongowana zostanie umowa z ŁG to będzie kpina. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Uregulują sianko to będzie się bardziej starał
Zapewne przedłużą, nikogo innego w jego miejsce nie znajdą, a kadrę mamy wąską. A, że czasem zdarzały mu się dobre mecze to pójdą po najmniejszej linii oporu ![]()
Ostatnio edytowane przez silver03 : 05.06.2015 o godz. 12:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
|
|
nie przedłużą. chyba, że nowy kontrakt na niższych pieniądzach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
|
|
Stilić nie ma charakteru, a Dudka jest drewniany niemiłosiernie. Niech idą za kasą. zobaczymy kto ich przygarnie. Ja po nich płakał na pewno nie będę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 05.06.2015 o godz. 15:14.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
|
|
A ja wam powiem, że ostatnim czasy nasza polityka transferowa zaczyna mieć ręce i nogi trzeba szukać takich Jankowskich, Sadloków itp aby mieć średnich piłkarzy za w miarę rozsądne pieniądze.
To są piłkarze na miarę aktualnej Wisły i jej miejsca w tabeli a jak czasem wpadnie taki Stilic to będzie dobrze. Jeszcze Majewskiego niech zakontraktują |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Majewskiego ok. A co z braćmi Mak? Chyba im się kontrakty kończą w tym sezonie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: R22
Offline |
||
Idąc tym tropem można zakontraktować kolejnych 3 zawodników z drużyny Niebieskich. Ciekawi zawodnicy którym się tam kończą kontrakty to Starzyński, Kuświk i Babiarz. Starzyński chyba trochę przereklamowany chociaż za Gułę wydawał by się to rozsądny ruch transferowy. Babiarz na tle Darka Dudki sportowo chyba wypada gorzej natomiast jest młodszy i zapewne ma mniejsze wymagana finansowe. Natomiast z pewnością przydałby się nam drugi bramkostrzelny napastnik jakim w tym sezonie jest Kuświk tylko czy Wisłę stać i czy byłby on zainteresowany? bonawentura napisał(a):
W ramach bardziej ciekawostki aniżeli " Polityki transferowej Wisły Kraków" inni zwodnicy którym się kończą kontrakty a mogli by być relatywnymi wzmocnieniami kadry Białej Gwiazdy: Luis Carlos z Korony, Grendel z Górnika(?), Vassiljev z Piasta, Barisic z Zawiszy. Ponadto Budzinski z drużyny sąsiadek. Saidi Ntbazonkiza widnieje jako zawodnik z kartą w ręku i także nie widzę go w kadrze jego tureckiego zespołu. Był on sportowo dobrym zawodnikiem jak na naszą ligę a i w Turcji radził sobie. Wie ktoś coś na temat jego losów? Wisła w tej sytuacji finansowej w której się znajduję obecnie powinna prowadzić politykę transferową opierającą się na takich własnie promocjach.
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 06.06.2015 o godz. 00:12.
![]()
Semper Fidelis!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Saidi Ntbazonkiza i Budziński z racji skażenia "parchactwem" odpadają. Co do reszty zgoda - też tych piłkarzy Ruchu widziałbym w Wiśle (Kuświk, Starzyński, Babiarz). Można popytać o braci Mak z Bełchatowa, chyba nie chcą grać w I lidze?
BTW Saidi poza tym ze grał u sąsiadki to jeszcze ma kosmiczne wymagania finansowe - to żadna promocja. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
|
|
W naszej sytuacji niema co patrzyc na to kto byl w jakim klubie. np Milan z interem czy juve nornalnie robi interesy.
![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
|
|
żadnych obrzezańców
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
|
|
Kuświk i Starzyński to byłoby wzmocnienie. Niewiarygodne ale dzisiaj nawet Zieniu byłby wzmocnieniem. Swoją drogą ten który pozbył się takiego piłkarza jak Zieńczuk to naprawdę....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
![]() ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: R22
Offline |
|
Natomiast murzyn był zwykłym najemnikiem a umiejętnościami przerastał ligę. Co do wymagań finansowych nie byłbym taki pewny gdyż od stycznia jest wolnym zawodnikiem więc może by mu zależało na regularnej grze i odbudowaniu formy vide Stilic. Dlatego też potraktowałem go w ramach promocji. ![]()
Semper Fidelis!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
|
|
szkoda, że nie mamy u siebie wojowników. takich prawdziwych, co to na boisku zostawiają serce i poza boiskiem trzeba ich pilnować ("Kosa zostaw!")
pozazdrościć Legii ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: wrocław
Offline |
|
|
Kosa jest "Dzik"
<lol> |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Kosa jest jeden! Kamil Kosowski a nie jakiś pedałek
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
|
|
....a Panowie to zdjecie to autentyk
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline |
|
|
że ten pedał nie ma wstydu robić z siebie takie pośmiewisko
![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
jasne.
lata w sieci przynajmniej z pół roku jak nie wiecej od dawna mówiło sie ze w L jest ktoś ciepły ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|