The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.05.2015, 17:42
Nie no ewidentnie Głowa jest w gorzej dyspozycji niż rok wcześniej i podejrzewam, że to się będzie pogłębiać, jest lekki brzuszek, dynamika już nie ta, latka lecą - za to zawsze ambitny i potrafi samym ustawieniem wiele nadrobić. Nadal jest to stoper jak na polskie warunki wyróżniający się, Sadlok np. może się od niego wiele nauczyć, Gumiś też.

Takie są fakty i trzeba się z tym pogodzić, czas nie stoi w miejscu.
Za to mimo tego fatalnego wyniku jestem bardzo zadowolony z gry Jankowskiego i Boguskiego, bo to oni ciągną nasz zespół za uszy dopóki mają siłę biegać.

Jak już pisałem w temacie trenera, Moskal miał nosa do wyjściowej jedenastki za co olbrzymi plus, a z drugiej stron dużo większy minus za przespanie zmian. Już koło 70 minuty się o nie prosiło, Jaga robiła 3, gdy my nadal byliśmy bez zmian i było widać, że nabierają wiatru w żagle. Wtedy powinny iść zmiany, albo defensywne, albo ofensywne - ale konkretne, przeciwstawiające się temu co chce grać nasz przeciwnik. A tu cisza i czekanie na to, aż Jaga pozbiera się z desek. Sam spieprzył to co wyczarował niestety. Teraz trzeba liczyć, że osiągniemy lepsze wyniki od Lechii w ostatnich 3 kolejkach, a mamy w nich zarówno Legię jak i Lecha i może to zabrzmieć dziwnie, ale w dużej mierze od nas zależy kto zasiądzie w mistrzowskim fotelu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.05.2015 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.