The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.05.2015, 10:15
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj widziałem surowego technicznie, wolnego, bez dryblingu Stępińskiego ale tyle ile on włożył w walkę to przez całą rundę tak zdeterminowanego Bożka nie oglądałem.
No, prawdziwy napadzior, waleczny, nie ma co! I ile zdobył goli! A Paweł strzelił jedynie 15 bramek i zaliczył sporo asyst. Cieniak, nie stara się, nie jest zdeterminowany.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.05.2015, 11:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No, prawdziwy napadzior, waleczny, nie ma co! I ile zdobył goli! A Paweł strzelił jedynie 15 bramek i zaliczył sporo asyst. Cieniak, nie stara się, nie jest zdeterminowany.
Podziękuj Smudzie,że mu dawał szansę powinniśmy grać Brożek-Stępiński
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.05.2015, 11:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Podziękuj Smudzie,że mu dawał szansę powinniśmy grać Brożek-Stępiński
Przestań, Stępiński to drewniak jakiego dawno w klubie nie mieliśmy...
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.05.2015, 11:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przestań, Stępiński to drewniak jakiego dawno w klubie nie mieliśmy...
Podobnie o Brożku pisali kibice w Turcji i Szkocji także proponowałbym ochłonąć. Z uwagi na brak skrzydłowych gra z jednym napastnikiem w naszej sytuacji to nieporozumienie.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 24.05.2015, 11:32
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Podobnie o Brożku pisali kibice w Turcji i Szkocji także proponowałbym ochłonąć. Z uwagi na brak skrzydłowych gra z jednym napastnikiem w naszej sytuacji to nieporozumienie.
To nie problem jednego napastnika. Problemem jest wiosenna forma Pawła i Stępiński jako alternatywa.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ta przegrana to ewidentna wina trenera ktory nie wprowadzila na 2. Polowe ani Brozka ani Stilicia ani nikogo kto wyprowadzalby kontry gdzie Stepinski jest za slaby na przepychanki z obroncami.
W tym meczu chodziło przede wszystkim o to, żeby nie dać rozwinąć skrzydeł Jadze. Stępiński jest cienkim napastnikiem, ale w defensywie daje więcej niż Paweł. Coś za coś.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.05.2015 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.05.2015, 12:03
A ja się zgadzam z serkiem.
Zagraliśmy dobry mecz. Poza pierwszymi 10 minutami mieliśmy pełną kontrolę nad meczem i kilka naprawdę świetnych okazji do strzelenia drugiego gola. Bardzo dobrze graliśmy w obronie, wiele razy wysokim presingiem odebraliśmy piłkę - tak padł gol, kiedy Boguski odebrał piłkę na połowie Jagielloni i podał do Sadloka. W drugiej połowie podobna akcja, kiedy Garguła po odbiorze strzelił prosto w bramkarza. Do straty bramki graliśmy bardzo mądrze i spokojnie, utrzymywaliśmy się bardzo długo przy piłce. Przełomowym momentem była kontra 2 na 1. Garguła zachował się jak sabotażysta i za to powinien usiąść na ławie i się z niej więcej nie podnieść.
Mnie też boli kolejny mecz kiedy tracimy bramki w końcówce, ale w przeciwieństwie do Pogoni, temu zespołowi chciało się dzisiaj grać w piłkę. Chłopaki orali boisko, co widać było szczególnie po Boguskim, Burlidze, Joviciu i Sadloku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23.