
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#1
|
|
Jestesmy frajerami sezonu
![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#2
|
|
Po ty meczu nie da się nic napiasac....
To ze frajerzy itd... to nic... To co się stało jest nie do opisania... Przegralismy z zespolem naprawdę bardzo,bardzo slabym... Zagralismy naprawdę taka pyte jakby ktoś kazal grac gwiazda za kare.. Nic z tej Wisły nie będzie.. Mysle ze to koniec Moskala i wielu piłkarzy w tym zespole...strach pomyslec co może być dalej... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#3
|
|
I jeszcze wywiady:
Garguła:"Mielismy pecha" Boguski;"Jagiellonia zagrala do końca" Uryga:'Jest w Nas zlosc" Sadlok:"Byliśmy gorsi " |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#4
|
|
Nie ma co się podniecać ligą, w której o punktach w co drugim meczu decydują sędziowie, wypaczając wyniki meczów swoimi decyzjami. Ta durna reforma sprawia że różnice w punktach się zacierają i trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że to błędy sędziowskie w dużej mierze decydują o pozycji zespołu w tabeli na koniec sezonu.
![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline |
#5
|
|
Liga nauczyła, klub nauczył.. To już nie jest kwestia trenera, ale grajków. Pewnie z sentymentu, ale wolę Wisłę Kazia, niż pana Smudy. Tylko ciężko o coś więcej mając takich terrorystów w drużynie. Mam nadzieję, że zarząd w końcu to dostrzeże
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|