
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#61
|
|
Nie byłem fanem zatrudnienia Moskala, ale... Wisła regularnie od kilku lat nie załapuje się do pucharów i to nie trenerzy są tu głównym problemem. Od razu dodam, że zawodnicy również. Grają najlepiej jak potrafią. Można na nich narzekać, ale lepszych u nas nie będzie, bo bieda piszczy w Wiśle w każdym kącie. A za darmo to można co najwyżej dostać w maskę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#62
|
|
Moskalowi już dziękujemy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#63
|
|
W Gdańsku dobry mecz, a dzisiaj takie gówno. Mimo, ze mieliśmy 4 dni wolnego, a Pogon tylko dwa.
Te puchaty to są nam do niczego niepotrzebne. Mecz na początku wakacji z jakąś ekipą z Kaukazu - pewnie 8 tysięcy by przyszło co najwyżej. Lech, Legia wchodzą na pewno. Jagiellonia pewnie też zasługuje jako rewelacja sezonu, a Lechia mam po prostu potencjał przede wszystkim finansowy żeby ugrać coś więcej niż jedna rundę. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#64
|
|
Był taki mecz z anglikami... z tego się nie wyrasta.
Do 94 minuty trener był z nosem .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.05.2015 o godz. 22:34.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#65
|
|
To jest nie do ....a wiary.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#66
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#67
|
|
Ostatni raz byłem tak w...wiony po bramce Jopa. A to co Dudka dziś wyprawiał to kryminał. Chyba chciał zasłużyć się przyszłym kolegom.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#68
|
|
Kowal ukradł, cygana powiesili. Co ma Moskal do tego, że mamy bandę frajerów a nie piłkarzy? Jak to jest, że do straty gola potrafią przyjąć i podać, a po stracie gola każdy jeden przyjmuje na 3 metry, albo jak Stilic podaje do przeciwnika? Moskal będąc metr od bramki podaje do zawodnika widmo? Moskal w 94 minucie traci piłkę jak frajer i mając co najmniej 2 okazje by chociaż faulem przerwać grę patrzy jak dostajemy bramkę? Nie ....a. Robią to nasze gwiazdy. Dudka zagrał jakby już podpisał kontrakt z Pogonią. Dobrze, że go w Białymstoku nie będzie. Nie wiem jak to jest że przy 0:0 trzymają piłkę i grają przez bramkarza. To samo przy 1:0 i 1:1. Ale ....a jak jest 94 minuta to nagle huuuuuuuraaaaaaaa i dawa.
Brawa dla Gorzowa. ![]() |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Podajcie mi choć trzy powody, dla których mielibyśmy awansować do pucharów? Zaczniemy od 1 albo 2 rundy eliminacji LE, pojedziemy do jakiegoś Azerbejdżanu albo innej Mołdawii, zbierzemy bęcki, rewanż u siebie w środku wakacji, przyjdzie z 5 tysięcy ludzi. Szansa, że awansujemy dalej wynosi te statystyczne 50%. Więcej na tym stracimy niż zyskamy.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#70
|
|
Nie chce mi się ....a o tym gadać.How many times
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#71
|
|
Tu trzeba kogoś z jajami kto ma posłuch, panuje w szatni. To towarzystwo trzeba krótko trzymać. Moskal się nie nadaje. Jak grajkom chce się grać to grają,jak nie to pozorują. Ileż można przewalać meczy w tak frajerski sposób? Normalny trener to by im konkretnie przemówił do rozumu,ale Kazek jest dla nich typem kolegi. O taktyce w grze defensywnej to wogóle szkoda mówić.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 20.05.2015 o godz. 22:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#72
|
|
Dawno temu był taki co trzymał za jaja. I wyleciał na pysk. Potem przyszedł taki co był miły. I docelowo wyleciał na pysk. Jak się im nie chce, to niech spierdalają. Jak pozorują to niech spierdalają. Ludzie ciężko harują a ci pozorują. Ogólny problem polskiej piłki - za pozorowanie pracy wylatuje się z roboty. Za pozorowanie gry ew. trafia się do rezerw. A finalnie przelew tak czy siak się zgadza. ....a - taką miałem napinkę na ten mecz, a teraz mam ....a większego niż po wszystkich poprzednich frajerskich remisach razem. Wypierdalać po prostu.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#73
|
|
Wrocilem z 2 zmiany dziewczyna pisala mi smsy patrze 2:1 Stepinski a za chwile napisala ze plusem meczu zostal Semir mysle po meczu juz pewnie odlozylem tel a tu prezencik. Chlopaki poprawili humor. Nie wiem jak tak doswiadczeni pilkarze jak Glowa czy Dudka moga pozwolic zeby jedna dluga pilka zgubic cala obrone. Lepiej nie pchac sie do tych pucharow bo jeszcze Levadia nam sie trafi. Za rok jak sytuacja sie nie poprawi to wymienimy sie "8" z zydkami. Tragedia i nic wiecej jak tak mozna!?
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#74
|
|
nie zasłużyliśmy żeby dziś wygrać
brawo dla Buchala, bo dobry mecz, gdyby nie jego interwencje byłoby jeszcze gorzej Dudka niech już idzie do tego Lecha czy gdzie tam go chcą w sobotę w Białymstoku mecz o wszystko, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nam dawał szans nawet na punkt przeciwko pod....ionej po dzisiejszym oszustwie Jagiellonii... co oznacza że pewnie wygramy |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#75
|
|
Nie ma sianka nie ma granka.
Dudka - za machanie w kierunku trybun - wypierdalaj. O .... chodziło młynowi z tym ....a głaskaniem po dupach tych jebanych gwiazdorków? Co było na tych koszulkach, które po chwili ochoczo rozdali dzieciakom? Ps. Nigdy więcej Que Sera przed ostatnim gwizdkiem. Na derbach się udało. Dziś, o ironio, nie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#76
|
Jeden. Ktoś tu pisał, że nawet w fazie eliminacyjnej Uefa płaci, niewielkie pieniądze ale jednak. Dwa. Bo awans do pucharów to budowa atmosfery sukcesu wokół drużyny. A to jest większa frekwencja i jacyś drobni sponsorzy.A póki co mamy aure pt. emeryci frajerzy co raz na ruski rok zagrają dobrą piłkę. Trzy. Bo na kit pt. drużyna pucharowa można zgarnąć lepsze (te darmowe oczywiście) odpady ze stołu transferowego. Do drużyny o ksywie "frajerzy 2:2" nikt się nie będzie garnął. Dudka i jego nowa drużyna. Daje do myślenia. W pamięci mam jeszcze co odwalał przed poprzednim odejściem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#77
|
|
W pewnym momencie myślałem że Dudka gra już pod Pogoń. No i na litość Boską dlaczego on uderza te wolne?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#78
|
|
Dudka machał łapami w kierunku trybun
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#79
|
2. Sukcesu? Myślisz, że sponsorzy zachłysną się drużyną odpadającą w meczach z ogórkami z Kazachstanu? 3. Dobrze to określiłeś - kit. Jak dla mnie ma żadnych pozytywów awansu do pucharów w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Wisła. ![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#80
|
|
Buchalik zrobiłby trzy jebane kroki do przodu i wybiłby tę piłkę, koncertowo się obsrał zaczął się cofać, później wyszedł - bramkarz komedia. Na to, że regularnie gramy w 10 w polu, to i tak dużo punktów nazbieraliśmy.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#81
|
|
Juz tyle punktów zjebanych w koncowce meczu ,ze oczy mnie kierwa bolą
bolą bo my za to nic nigdy w koncówce nie strzelamy. Nigdy.Ale za to jak banda .... dajemy sobie My strzelac czy To Bialystok,Warszawa,Gdansk,czy dzis Ale najwaznjsze mecze dopiero przed nami,i nie pitolcie, dobrze by bylo zagrac w Pucharach.Zawsze jakies pienadze ,moze jakis sponsor itd. P.S I jeszce bramkarz,niewiem czemu ale jak on broni to nie mam zaufania,inni bramkarze to wybronią a Buchalik nie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#82
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#83
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#84
|
|
No to zwycięzce kategorii 'najwięksi frajerzy roku' już znamy, ale dziwi mnie inna rzecz, to głaskanie piłkarzyków, albo masz jaja albo nie, a tu kur*a czy wygrywasz czy nie... im to zwisa zadowoleni po meczu przybiją z przeciwnikiem piątki, podejdą pod trybunę i spuszczą głowy... fajnie, Moskal na konferencji znów będzie pierd***ł, ten klub to totalna prowizorka, niektórym rozgrzały się głowy i marzyli o mistrzostwie... Śmiech na sali! Tu trzeba uzdrowić klub od podstaw. Sponsora jak nie było tak nie ma , wieczne mydlenie oczu , że już zaraz będzie dobrze. Naprawdę tak ciężko znaleźć kur*a sponsora
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#85
|
|
Dzisiejszy mecz to totalna kompromitacja, a Dudka był jej kwintesencją. Tak żenującej Wisły nie widziałem już od dawna i to cud, że wpadły dla nas dwie bramki, bo nie zasłużyliśmy nawet na jedną.
Ten mecz kolejny raz pokazał, że Wisła w tym momencie to zwykły przeciętny klub ekstraklasy, który potrafi zagrać spotkanie wybitne, a potem w niewyjaśnionych okolicznościach zagrać kompletne dno.
![]() No i może jeszcze skomentuj mi wybitny mecz Rafała Boguskiego. Czy dziś też zagrał tak świetnie jak w Gdańsku, bo za perspektywy trybun nie zauważyłem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#86
|
|
Banda najemników.
Od Dudki począwszy na Brożku kończąc. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#87
|
|
|
|
|
Guest
|
#88
|
|
To była po prostu klątwa remisowego sędziego.
Pewnie zostaniemy teraz na tym 5 miejscu, boję się kolejnego sezonu. Jak nie znajdą się skądś jakieś pieniądze to może być źle... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#89
|
|
Ludzie, nie bądźmy naiwni, to że my chcemy pucharów to nie ma żadnego znaczenia dla zawodników. Oni ich nie chcą. Patrząc na kalendarz puchary komplikują im plany urlopowe, część z nich myślami już jest gdzie indziej, a poza tym patrząc wczoraj na ich grę widać było, ze chyba klub nie wywiązał się z obietnicy uregulowań zaległych wypłat do 15 maja. Trudno wymagać gryzienia murawy od kogoś kto nie dostaje wypłat.
Wiem, wiem mają dużo i honor, barwy i te sprawy ale to już dawno nie prawda. Na duży plus kibice, doping na duży plus, widać, ze nieprzypadkowi ludzie byli wczoraj na meczu. Co do przyszłego sezonu, popadliśmy w marazm, kibic takiego klubu Jak Wisła niedawno przez kilkanaście lat był rozpieszczany, od kilku lat jest kicha, trzeba się przyzwyczaić, ze frekwencja będzie spadać, bo takie granie jak wczoraj nie ściągnie na trybuny dodatkowych oglądaczy a i stałych cześć na pewno wypłoszy. |
|
|
|
Member
Od: 12.2010
Offline |
#90
|
|
Już pisałem kluby w Polsce to półprodukty. My bez bramkarza i napastnika, 7egia bez napastnika i z sędziami itp. Mamy długi, stadion jest miasta, ale idziemy do pucharów? Po co? Bo niby wtedy Cupiał da kasę ? Kadra sie sypie odejdzie Stilic Cupiał dałby milion Euro i znów domagałby sie wygrani LE czy CL to wszystko stoi na glowie, bez wizji planu i pieniędzy a tak sie nie da. To co od 3 lat obserwujemy w Wiśle to właśnie wypadkowa w/w rzeczy. Tu uciekły punkty, tam na pustaka ktoś nie trafi. Może gdybyśmy mieli dobra sytuacje finansowa i mocna kadrę to widząc dzisiejszy mecz trener wstawiłby lepsza wersje Dudki Brozka i oni zapewniliby Nam zwycięstwo? Bo jak powiedział Michniewicz szczęściu trzeba pomoc no ale i tak będziemy kibicować trzymać kciuki, wylewać żale taka rola kibica
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|