The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Andrzej Duda 147 85,96%
Bronisław Komorowski 24 14,04%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.05.2015, 09:22
kuba.j.g."kerim1906: legenda? Antek Policmajster? Sam sie odczlowieczyl, zwariowal chlop od tych sluzb. Ale spokojnie, juz niedlugo bedziesz mial Antka jako ministra spraw wewnetrznych...Dziwi mnie natomiast, ze jednych KORowcow uwazasz za legendy a innych za zdrajcow...co z wami te rydzyki i jarki porobily...szkoda"

zaczniemy dyskusję o zasługach dla tego kraju jak wymienisz co najmniej dwóch założycieli KOR , Pana Antoniego nie wymieniaj bo wiesz , podpowiem , sprawdz co byś się nie skompromitował jak niejaka motorniczka z Gdańska co to była łamistrajkiem i wyłączyli jej prąd , a dzisjaj robi za przywódczynię strajku 1980

piszę co byś sprawdził bo mainstream doszedł do takiej groteski że jakieś pół roku temu nagrodę od ambasadora USA za działalność KOR-u odbierał Borusewicz ( SIC !)

hit , tym razem bez komentarza

http://niezalezna.pl/67020-nieporadn...acz-koniecznie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 14.05.2015 o godz. 09:34.
Odpowiedz cytując
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.05.2015, 10:41
Kerim:
Alez oczywiscie ze nie bede ci wymienial ani nawet jednego czlonka KOR. Egzaminuj sobie swoje dzieci! Wiekszosc czlonkow KORU jest dla was zdrajcami i to bez wzgledu na to, czym sie dla nich dzialalnosc w Komitecie konczyla. Grunt ze Antek jest bohaterem...Masz dojscie do oficerow sluzacych w Afganistanie? Porozmawiaj nt. warunkow w jakich przyszlo im ta sluzbe odbywac. Szczegolnie interesujacy moze byc fragment dot pobytu naszego kontyngentu po publikacji raportu z likwidacji WSI...to bedzie dla ciebie szok ale potem nastapi oczyszczenie
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.05.2015, 11:00
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.05.2015, 11:30
cdn.. ;d

https://www.youtube.com/watch?v=beIpc8rKDUE
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.05.2015, 12:33
Już nie tysiąc a DWA tysiące

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...ampaign=chrome



Bunt we Włoszech
Imigranci z Afryki walczyli z Włochami.
Imigranci z Afryki w Rosarno na południu Włoch demonstrują przeciwko rasizmowi i złemu traktowaniu. Dzień wcześniej w nocy w miasteczku doszło do gwałtownych zamieszek z miejscową ludnością.

http://wiadomosci.wp.pl/gid,11841496...4dcd&_ticrsn=3



Za kilka lat już w Krakowie
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.05.2015 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.05.2015, 15:10
Do Ciebie @Bronowianin

Cytat:
Nie chcę w Polsce islamskich uchodźców ekonomicznych z Afryki!

Polska, w przeciwieństwie do Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Włoch, Belgii, USA nigdy nie miała kolonii – ani w Afryce, ani w Ameryce, ani w Azj, ani w Australii – nigdzie.
Dlatego jako Polak nie mam (w przeciwieństwie do Francuzów, Brytyjczyków, Hiszpanów, Holendrów, Niemców, Portugalczyków, Włochów, Belgów, Amerykanów) żadnych, ale to żadnych obowiązków w stosunku do ciemiężonych przez kolonizatorów przez setki lat...

...Azjatów, Murzynów, Indian, Eskimosów, Aborygenów – nikogo.

Owszem, mam obowiązki w stosunku do moich Rodaków, rzuconych przemocą sowiecką i zdradą, pożal się Boże, „aliancką” – amerykańską, brytyjską, na żer sowieckiej Syberii i wypełniam je między innymi tak, jak napisałem tu*:
Bo kolejność sprowadzania do Polski KOGOKOLWIEK jest następująca:

1. najpierw – zaniechana przez PO i jej mianowańca, prezesa Wspólnoty Polskiej, Longina Komołowskiego, repatriacja Polaków z Kazachstanu.
Równocześnie – wszystkich tych Polaków z postsowieckiego Wschodu, którzy tego chcą: nie „majdanowych”, ukraińskich aktywistów, którzy tu z kieszeni polskich podatników hojnie stypendia dostają
Połączone to być musi z daniem polskiego obywatelstwa (nie żadnego ersatzu w postaci Karty Polaka – paszportów!) WSZYSTKIM Polakom z całego świata – od Ameryki Południowej po RPA, którzy takiego paszportu chcą.

2. Owszem, po zatroszczeniu się o Polaków, można wyznaczyć jakąś pulę dla chrześcijan z Bliskiego Wschodu (Syrii, Iraku), zagrożonych eksterminacją ze strony stworzonego przez USA Państwa Islamskiego.
I tyle, bo żadnych islamistów tu zwyczajnie nie chcę!

Ale będę konstruktywny:
ponieważ za tym przymusowym przyjmowaniem przez Polskę (a dokładniej – przez polskich podatników) wysłanych przez Brukselę obcych nam pod każdym względem imigrantów, głosowali europosłowie PO, niech oni przyjmą tych imigrantów do siebie, do swoich wypasionych domów i apartamentów.
Z europosłanką Piterą Julią na czele, która w czym jak w czym, ale w kolekcjonowaniu lokali, doświadczenia godne najwyższego podziwu ma.

http://kufel.pl/pelnykufel/297/nie-c...nych-z-afryki/
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.05.2015 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:10.