
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich? | |||
| Andrzej Duda |
|
147 | 85,96% |
| Bronisław Komorowski |
|
24 | 14,04% |
| Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#1
|
|
kuba.j.g."kerim1906: legenda? Antek Policmajster? Sam sie odczlowieczyl, zwariowal chlop od tych sluzb. Ale spokojnie, juz niedlugo bedziesz mial Antka jako ministra spraw wewnetrznych...Dziwi mnie natomiast, ze jednych KORowcow uwazasz za legendy a innych za zdrajcow...co z wami te rydzyki i jarki porobily...szkoda"
zaczniemy dyskusję o zasługach dla tego kraju jak wymienisz co najmniej dwóch założycieli KOR , Pana Antoniego nie wymieniaj bo wiesz , podpowiem , sprawdz co byś się nie skompromitował jak niejaka motorniczka z Gdańska co to była łamistrajkiem i wyłączyli jej prąd , a dzisjaj robi za przywódczynię strajku 1980 piszę co byś sprawdził bo mainstream doszedł do takiej groteski że jakieś pół roku temu nagrodę od ambasadora USA za działalność KOR-u odbierał Borusewicz ( SIC !) hit , tym razem bez komentarza http://niezalezna.pl/67020-nieporadn...acz-koniecznie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 14.05.2015 o godz. 09:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#2
|
|
Kerim:
Alez oczywiscie ze nie bede ci wymienial ani nawet jednego czlonka KOR. Egzaminuj sobie swoje dzieci! Wiekszosc czlonkow KORU jest dla was zdrajcami i to bez wzgledu na to, czym sie dla nich dzialalnosc w Komitecie konczyla. Grunt ze Antek jest bohaterem...Masz dojscie do oficerow sluzacych w Afganistanie? Porozmawiaj nt. warunkow w jakich przyszlo im ta sluzbe odbywac. Szczegolnie interesujacy moze byc fragment dot pobytu naszego kontyngentu po publikacji raportu z likwidacji WSI...to bedzie dla ciebie szok ale potem nastapi oczyszczenie ![]()
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#3
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#4
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#5
|
|
Już nie tysiąc a DWA tysiące
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...ampaign=chrome ![]() Bunt we Włoszech Imigranci z Afryki walczyli z Włochami. Imigranci z Afryki w Rosarno na południu Włoch demonstrują przeciwko rasizmowi i złemu traktowaniu. Dzień wcześniej w nocy w miasteczku doszło do gwałtownych zamieszek z miejscową ludnością. http://wiadomosci.wp.pl/gid,11841496...4dcd&_ticrsn=3 ![]() Za kilka lat już w Krakowie
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.05.2015 o godz. 12:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#6
|
|
Do Ciebie @Bronowianin
Cytat:
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.05.2015 o godz. 15:14.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|