The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Andrzej Duda 147 85,96%
Bronisław Komorowski 24 14,04%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.05.2015, 18:44
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
To po kiego glosujesz na Dude i za nim agitujesz? Pewnie dlatego ze chodzi ci o zmiany tak? Chcesz zmiany na stanowisku prezydenta a potem chcesz zmiany partii u wladzy tak? No to grasz na alibi bo wiemy doskonale, ze i PO i PiS to partyjniactwo przede wszystkim. W zwiazku z tym twoje propozycje zmian sa cholernie plytkie a zwolennicy Kukiza chca zmian radykalnych, duzo glebszych niz to co proponuje PiS z Kaczynskim na tylnej kanapie i Duda pod zyrandolem...to zwykla kosmetyka ktora nie daje zadnych nadzieji na konkretne zmiany. Wyborcy Kukiza o tym wiedza a wyborcy Dudy jeszcze sie nie zorientowali.
E poważnie takie masz rozeznanie co chcą zwolennicy Kukiza ? Tylko którzy, ci co dawniej w dużej masie głosowali na PO 26 %), palikociarze czy też ci co głosowali na niego zamiast na Ogórek, bo chyba nie powiesz, że komuchy nagle zniknęły.
Objaśnij więc nam słabo zorientowanym jaki program gospodarczy i światopoglądowy z takim bagażem lewicowym będzie realizował Kukiz ? Rozumiem, ze liczysz, ze razem z JKM stworzą prawicowo - lewicowy program z JOW-ami i będzie ho, ho, ho. Jest już po wyborach (dla Kukiza), ochłoń więc i nie podniecaj się tam bardzo bo narazie nie jesteś w stanie odpowiedzieć na wyżej przedstawione pytania.
Samym śpiewaniem można pociągnąć przez kilka miesięcy nawet wśród młodzieży, która w większości żyje na garnuszku rodziców (przekrój wieku 18 - 29 lat).
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 11.05.2015 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:30.