
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
pif paf.. tak był zamach..
Dziś w niezależnych mediach przeczytałem, że żaden z pilotów nie miał wystarczających uprawnień, aby kierować tupolewem, nie wspominając już o haniebnych wręcz zaniedbaniach i obecności osób trzecich w kokpicie pilotów w chwili lądowania.. kwestie alkoholowe pominę, bo tego się już nigdy nie dowiemy jaka imprezka panowała w samolocie. A Maciołek Antek z Jarkiem dalej idą w zaparte i liczą, że troszkę % przed wyborami uciułają na starych babuniach i dziaduniach którzy nie potrafią już samodzielnie myśleć i łatwo im wcisnąć taki kit o bombkach na pokładzie.. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|