
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#25
|
|
1 bramka: złe ustawienie Guzmica, wkręcony Burliga (2 razy), Głowacki źle ustawiony i na dodatek ledwo odbija się od ziemi przez co Tuszyński przeskakuje go o 0,5 m.
2 bramka: źle ustawiony Sadlok (za daleko od przeciwnika), to samo Głowacki + zbyt wolny doskok. Z drugiej bramki obrońców można usprawiedliwić zmęczeniem po 90 min. i naprawdę świetnym przyjęciem i strzałem. Myślę że nie do obrony przez żadnego bramkarza z polskiej ligi i nie tylko. Natomiast pierwsza bramka to efekt błędów, które łącznie nie powinny się zdarzyć, że nie wspomnę o "sędziowaniu"... Reasumując trzeba było wcześniej strzelić 3 bramkę to obyło by się bez nerwów, a tak ... znany scenariusz niestety. Co do Buchalika - nie chcę go bronić - uważam że jest bardzo średnim bramkarzem, ale nie gorszym od Miśkiewicza. Bardzo dobrze gra nogami co sprawdza się przy wyprowadzaniiu piłki przez obrońców i wychodzeniu z pressingu przeciwnika. ![]()
c.d.n.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|