
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#11
|
|
Skoro tak wszyscy o naszym bramkarzu to i ja dołożę swoje 3 grosze...Michał Buchalik odkąd jest w Wiśle to nie przypominam sobie żeby popisał się jakąś spektakularną interwencją. Odnosi się wrażenie że gdyby w bramce postawić gracza z pola, dać mu rękawice to też wyłapie niedoloty, kiksy i te wszystkie piłki które łapie Michał a te które są wpuszczane będą dalej wpuszczane. Niestety przed bramkarzem tej klasy rozgrywkowej trzeba stawiać o wiele wyższe wymagania. Obrona obroną ale bramkarz też po coś w tej bramce chyba stoi.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|