Hyde Park (moderowane)Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.
@shaggy, a po co, komu potrzebny wrak? Przecież rudy jasno i wyraźnie powiedział, co na ten temat myśli:
Cytat:
Uchwała w sprawie wraku jest potrzebna. W projekcie, w którym czytamy, że Sejm RP zwraca się do Federacji Rosyjskiej, bo rząd polski nie podejmuje wysiłków w sprawie zwrotu wraku - takie postępowania jest właśnie zdradą - mówił Donald Tusk. - W historii Polski tego typu działania przeszły do historii zdrady narodowej, tylko ludzie opętani nienawiścią do własnego państwa, pogardą do swoich oponentów, pozbawieni naturalnego szacunku do ojczyzny, w której żyją tu i teraz, dzisiaj, są gotowi wnosić projekt uchwały, adres do władz Federacji Rosyjskiej, adres do Dumy, adres do cara, po to, by stwierdzić, że państwo polskie źle działa - oświadczył Tusk.
Pamiętajcie wszyscy: cara nie wolno drażnić!
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez Smuga : 27.03.2015 o godz. 19:35.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!