The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2015, 21:33
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio do piłkarzy Legii musiał się przyczepić jakiś wirus filipiński, bo pier.dolą jak potłuczeni
Saganowski - "Jesteśmy przemęczeni, gramy co 3 dni, graliśmy z Ajaksem." - po meczu z Jagą, kiedy nikt kto grał w Amsterdamie nie grał w lidze
Broź - w przerwie meczu z Wisłą gadał o jakimś naszym defensywnym ustawieniu i niby czekaniu na własnej połowie, co w ogóle nie miało nic wspólnego z obrazem na boisku, gdzie graliśmy wysoko pressingiem.
Kucharczyk - w przerwie meczu z Amicą pier.doli o jakiejś kontroli nad spotkaniem podczas gdy żadna z drużyn nie potrafi 3 podań na połowie przeciwnika wymienić
Malarz - gada o jakimś zasłanianiu głowy rękoma podczas gdy piłka nawet nie zmierzała w tym kierunku
No i Michałek Żyro, który dostarcza nam absolutne perełki typu:
„Zagraliśmy jedną słabą połowę. Trzy kolejne były na bardzo dobrym poziomie.” - o dwumeczu z Ajaxem
"Pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu.” - o meczu z Lechem
"Błąd popełnił sędzia, nie Arkadiusz Malarz" - znów mecz z Lechem
+ to całe pier.dolenie o zagraniu ręką w meczu z Nami.

I na dokładkę Berg:
"Gdy jeszcze było nas jedenastu, mieliśmy pełną kontrolę nad meczem. Brakowało jedynie nieco jakości pod bramką rywala i skierowania piłki do siatki." - o meczu z Lechem (czyli tak naprawdę zabrakło wszystkiego).

Ja myślałem, że to Franiu Smuda gada jak potłuczony ale jak widać wyrastają godni następcy.
A dojdą pewnie kolejne

Jako że nie da się dać na forum lajka, napiszę to - 1906% poparcia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34.