
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#1
|
|
Ciekawe, czy to prawda, co tutaj jest napisane: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...trenera/rq78vx jeśli tak, to faktycznie w tym klubie dalej nikt wniosków nie potrafi wyciągnąć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz
Offline |
#2
|
|
@Grymas: Ten artykuł jest tak wiarygodny, jak najnowszy sondaż CBOSu. Ktoś gdzieś tam od kogoś coś słyszał, a jak widać po komentarzach to ludzie łykają jak młode pelikany. Nie wierzę, że Kazek zostanie odpalony po sezonie, powiem więcej, uważam, że został wybrany na stanowisko trenera całkowicie świadomie. Wiślak, zebrał doświadczenie w pierwszej lidze, preferuje krakowską piłkę, do tego jestem pewien, że i z prezesem dobrze się dogada. Ja Moskalowi życzę jak najlepiej, z osądami wstrzymajmy się co najmniej do końca rundy zasadniczej.
![]()
Jak długo na Wawelu...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
![]() Tak jak Kulawik, Probierz, Smuda? ![]() Chyba że przez "świadomie" rozumiesz, że kiedy podpisywali papiery byli na tyle trzeźwi, że jeszcze kontaktowali? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|