
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#1
|
|
Chcialbym Tarasiewicza - dobrze uklada przecietne zespoly. Moze byc i Moskal ale tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia bo przy pierwszym kryzysie go wy.......a, a kazdy zespol predzej czy pozniej wpada w kryzys szczegolnie w Polsce gdzie kluby nie maja sensownego zaplecza i zarzadzania wiec graja seriami. Jak sie uklada to jest dobra passa, a jak cos sie nie uda to psycha siada i sie zaczyna zla seria.
Wdowczyk pewnie trenersko jest dobry ale z Pogoni po dobrym poczatku w koncu wylecial wiec ktokolwiek by nie przyszedl wyleci. Jak zacznie dobrze to popracuje dluzej troche na opinii, a jak zle to wyleci szybko. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|