The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PitM
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.03.2015, 13:32
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Śmieszy mnie, jak ktoś mówi, że mamy skład "przynajmniej na europejskie puchary"... Że co proszę? Jankowski? Sarki? Uryga? Boguski? Dudka? Nie no, ku***, też mi zawodnicy na miarę Europy... Mamy skład SŁABIUTKI, jak na ekstraklasę przeciętny/minus dobry, ale dalej się będę upierać, że nasze niedawne ocieranie się o podium to wynik ponad stan przy takich piłkarzach.
Nie wiem czy oglądasz tylko mecze Wisły czy całą ekstraklasę. Ja oglądam całość choć z roku na rok coraz trudniej to wytrzymać i naprawdę z tymi piłkarzami Wisła powinna być w czołówce. Może ja się na piłce nie znam ale znajomi którzy też oglądają czy dziennikarze czy nawet ci z weszlo maja podobne zdanie. Najbliższy przykład ostatni mecz Lech-Jaga, dzień przed naszym. Umiejętności indywidualne piłkarzy w tamtym meczu to była żenada nie do oglądania, przyjęcie na 2 metry każdy jeden, w pierwszej połowie ani Lech ani Jaga nie wymienili 3 podań na połowie przeciwnika, na prawdę nie dało się tego oglądać. U nas nie kadra jest problemem bo moim zdaniem maja wystarczające umiejętności (jak na tą żenującą ligę), problem leży w tym jak bardzo trener nie umie a przede wszystkim jak bardzo klub nie płaci. Jak dla mnie to widać gołym okiem nawet laika. Dlatego ja nie jestem zdania że Smuda robił z Nimi wynik ponad stan a teraz wróciła norma. Według mnie to wtedy była norma na tych piłkarzy a teraz Smuda robi wynik poniżej przyzwoitości. Jednak powodem nadrzędnym obecnej sytuacji wydają mi się zaległości finansowe które rozkładają wszystko, atmosferę, motywacje itp...
Ostatnio edytowane przez PitM : 08.03.2015 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29.