The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła zdobęcie w końcu komplet w Bełchatowie?
TAK! 55 77,46%
NIE! 16 22,54%
Głosujących: 71. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
patti
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2015, 18:24
wiekszosc ludzi na tym forum reaguje bardzo emecjonalnie.... Wisla wygrala ( super Smuda i pilkarze ), Wisla przegrala (zwolnic Smude i pilkarzy)

Kazdy wie jak jaka sytuacje finansowa mamy w Wisle... co za tym idzie graja pilkarze na jakich stac nas... a ze nie stac nas na wiele to gra taki Sarki, Bogucki, Jankowski... i reszta pilkarzy co grac nie ma gdzie wiec i na male zarobki sie zgadza we Wisle.

Ja sie bede cieszyl jak Wisla sie spokojnie utrzyma w tym roku, dostaniemy licencje na przyszly rok i skonczymy ten rok bez wiekszych strat finansowych (0+ jak to nasz prezes powiedzial)

Co do meczu to wiem przegrana boli, ale gra juz byla duzo lepsza niz ostatnio. Poczekajmy z ocena tej rundy po derbach. I tak najwazniejsze bedzie ostatnie 7 meczy.

Wiec apeluje aby sie napic piwka i ochlonac po meczu. Kupic bilet na Zawisze i widzimy sie za tydzien na R22.

Swiat sie nie konczy na Belchatowie.... 2 mecze do derbow... licze na wygrana w nastepnym meczu, powalczyc na legii i jedziemy z zydami !!!!

A w nastepnym sezonie powalczymy o puchary ( i tym razem na serio ) Wiec nie ma sie co zalamywac... weekend sie dopiero zaczyna... widzimy sie na Zawiwszy. TYLKO WISLA !!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16.