
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#1
|
|
To bodaj ostatni sezon, w którym jest możliwość, aby w ostatniej rundzie LE były rozstawione 3 zespoły z Polski. Chodzi oczywiście o Wisłę, amicę i Legię (ta pewnie jednak będzie walczyć o LM ). TRZEBA to wykorzystać! Mieć 2-3 zespoły w fazie grupowej LE to byłby olbrzymi sukces. Osobiście uważam, że jeśli do tego grona dołączyłby Śląsk to naprawdę mielibyśmy najlepszy "skład" na Europę od wielu, wielu lat. Bez wpadek w eliminacjach, a 3 zespoły w fazach grupowych ( LE, a może i jedna w LM ) jest możliwe, a kto wie czy i Śląsk nie zrobiłby niespodzianki przy korzystnym losowaniu.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|