R33 napisał(a):

|
Ogólnie to ja bym tak się nie cieszył tą Coca-Colą ponieważ nawet nie wiadomo na jakiej zasadzie to będzie działać. Takich sponsorów już trochę było (no chyba, że to byli partnerzy) m. in. Gatorade. A Ci ,,mniejsi" sponsorzy typu Herbalife, Salwator zbyt długo jak widać się u nas nie ostali.
|
A na dzień dzisiejszy Totolotek Jacka B.
PS.
Pojawil się kolejny wywiad, szybki skrot,zawodnicy z karta w reku ponoc ciekawi,moze być ich 3 :
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...309,1,727.html