
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W niedziele oddam głos na: | |||
| BERKOWICZ Konrad KWW NOWA PRAWICA – KRAKÓW |
|
17 | 68,00% |
| GIBAŁA Łukasz KWW ŁUKASZA GIBAŁY „KRAKÓW MIASTEM DLA LUDZI” |
|
1 | 4,00% |
| LASOTA Marek KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
5 | 20,00% |
| LEŚNIAK Tomasz KWW KRAKÓW PRZECIW IGRZYSKOM |
|
1 | 4,00% |
| MAJCHROWSKI Jacek KWW JACKA MAJCHROWSKIEGO |
|
1 | 4,00% |
| PATENA Marta KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
|
0 | 0% |
| PTASZKIEWICZ Sławomir KWW SŁAWOMIRA PTASZKIEWICZA - KRAKÓW NA 100% |
|
0 | 0% |
| SIKORSKI Andrzej KWW OBRONA PRAW EMERYTÓW RENCISTÓW LOKATORÓW |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 25. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
@Kocur
Prezydent Krakowa --> http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/126101 Sejmik Woj. Małopolskiego --> http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wojewodztwa/view/12 Rada Miasta Krakowa --> http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/126101 (tutaj musisz znaleźć swój okręg i kliknąć na kandydatów z poszczególnych list)
Ostatnio edytowane przez Krav : 13.11.2014 o godz. 09:49.
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|