The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.11.2014, 20:26
Na chłodno oceniając mecz - Guerrier ładnie wrzuca, w ofensywie jest przyzwoity, ale kazać mu grać na obronie to .......ony sabotaż - mając w pamięci mecz z Lechem wchodząc na sektor założyłem się z kumplem o to, że w I połowie Guerrier zrobi karnego - niestety miałem rację... Sarki dramat, nie zagrał chyba jednej udanej piłki do przodu, marnował w ....u wszystkiego, Garguła jeszcze gorzej - on nawet do tyłu podawał źle... Szkoda, że Zając wszedł tak późno, bo gorzej od Sarkiego by nie zagrał (bo to jest ....a niemożliwe) a może by coś zdziałał... Stępiński spoko, dopóki nie trzeba było oddać strzału, bo wtedy zaczynała się modlitwa, pokuta i całe zło... Mariusz ma sam na sam, stadion widzi juz piłkę w bramce a on zaczyna dryblować samego siebie... ale poza 2 takimi sytuacjami na +, Dudka o dziwo dobrze w obronie, ładnie kreował, ale większość jego wysiłków niweczył Manu. Głowa profesor, Guzmics z zadatkami na takiego, do tego ładnie wyprowadzał piłkę, kilka dobrych piłek zagrał, od ŚO nie można wymagać więcej. Brożek swoje - co miał, to wykorzystał, Stilić przyzwoicie, ale nic poza tym (każda akcja przez niego, ale poza wolnym brakło mi tego błysku). Na osobne zdanie zasłużył Boguś - może trochę niedokładnie, może nie w tempo, ale to z jaką ambicją gra, jeździ na dupie... jestem w stanie zrozumieć, dlaczego Franek trzyma go na boisku - o ile I połowa przeciętna, tak w drugiej dla mnie najlepszy na boisku, dobrze kreował, popracował w odbiorze, niczym Boguś z najlepszych lat.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:19.