
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#1
|
|
Kartka dla Burligi za wślizg w piłkę, który wybił piłkę, po czym napastnik wbiegł w jego nogi... i nic mu się nie stało. Czerwona w ....... Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#2
|
Jakie są szanse na odwołanie czerwonej kartki dla Burego? W trakcie meczu już miałem pisać zachwyty na temat jego czystej gry i kolejnego meczu bez kartki |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
nie zdziwi mnie bardziej ustawienie Dudka na lewej, a Darek na prawej
![]() A tak serio to może i Boguskiego tam wciśnie, bo słynny DG77 nie nadaje się do obrony zupełnie, co udowodnił definitywnie w Poznaniu. Na Żemłe postawi w ostateczności, choć chciałbym zobaczyć jego występ. A co do dzisiejszego meczu.. za drugą połowę jeszcze paru piłkarzy można rozgrzeszyć, ale w pierwszej to nie wiem gdzie oni byli, w górach świętokrzyskich? Dramat |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|