
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
Patrząc na bilans żółtych/czerwonych kartek Korona zajmuje 3 miejsce za Ruchem i Zawiszą. Podbeskidzie do meczu z nami grało równie czysto jak my. Rozczaruje co poniektórych, ale Korona dalej ścina równo z trawą pomimo odejścia Ojkrzyńskiego.
Każdy wynik jest możliwy, tym bardziej że drużyna z Wronek pokazała, że można tam tracić punkty. Jak wyjdziemy z podobnym nastawieniem co na Górnika, a w drugiej połowie zaatakujemy jak z Podbeskidzie to będzie dobrze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#2
|
Oczywiście, pewien pogląd na sprawę daje tabela FairPlay http://www.ekstraklasa.org/rozgrywki/fair-play Natomiast w tej statystyce http://sport.wp.pl/type,kartki,ekstr...i_ranking.html piłkarze Korony wcale nie znajdują się w czołówce. Mecz ma jednak pewien wymiar pozafutbolowy. Dlatego zgadzam się, że na boisku nie musi być grzecznie. Może wiślacy powrócą do gry krótkimi podaniami na połowie rywala? |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|