The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.10.2014, 16:14. NEW![14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 31 października godz. 20:30
VS.





Witam,
Przed nami 14 kolejka TM Ekstraklasy, w której krakowska Wisła zmierzy swoje siły z kielecką Koroną. Spotkanie zaplanowano na piątek 31 października na godzinę 20:30. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal+ Sport.





Historia spotkań pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Kraków:


Sezon 2006/07

31 marca 2007, 20:00 Korona Kielce – Wisła Kraków 0:0

Sezon 2007/08

22 lutego 2008, 20:00 Korona Kielce – Wisła Kraków 1:1, Paweł Sobolewski 47 - Adam Kokoszka 60

Sezon 2008/09

Korona zdegradowana za korupcje.

Sezon 2009/10

30 października 2009, 20:00 Korona Kielce – Wisła Kraków 2:3 - Ernest Konon 69, Piotr Gawęcki 89 - Andraž Kirm 31, Marcelo 36, Tomáš Jirsák 56

Sezon 2010/11

10 kwietnia 2011, 16:45 Korona Kielce – Wisła Kraków 2:2 Maciej Korzym 68, Cezary Wilk 90 (s) - Cwetan Genkow 12,65

Sezon 2011/12

20 sierpnia 2011, 18:00 Korona Kielce – Wisła Kraków 0:0

Sezon 2012/13

11 listopada 2012, 17:00 Korona Kielce – Wisła Kraków 1:1, Maciej Korzym 90 - Cwetan Genkow 26

Sezon 2013/14:

29 lipca 2013, 18:00 Korona Kielce – Wisła Kraków 2:3, Paweł Golański 33, Paweł Sobolewski 80 – Łukasz Garguła 35, 58, Michał Chrapek 90 (karny)






Meldunek z Kielc.

Kielecki zespół w tym sezonie zawodzi na całej linii, w dotychczasowych pojedynkach zgromadził ledwo 11 oczek i jest na 14 miejscu w rodzimej ekstraklasie. Kielczanie tylko trzykrotnie zasmakowali zwycięstwa a aż ośmiokrotnie schodzi z boiska pokonani. Bilans bramkowy również nie jest korzystny, zawodnicy Korony drogę do siatki rywali znajdowali tylko dziewięciokrotnie, co czyni ich najmniej skutecznymi w lidze.

Ryszard Tarasiewicz nie potrafi w Koronie obudzić ducha walki i sprawić, aby zespół seryjnie zaczął zdobywać punkty. Trudno, więc nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że kielczanie w wyścigu do pierwszej ligi plasują się w ścisłej czołówce i tylko rewelacyjna gra na wiosnę może ich uchronić przed nerwową końcówką sezonu. Gdzie leży problem naszych najbliższych rywali? Tego niestety nie wiem, być może nie wie tego nawet ich opiekun. Być może chodzi o nieprzemyślane transfery czy też kontuzję.

Korona, co prawda w ostatniej kolejce zapunktowała, ale w spotkaniu z równie słabym Ruchem, lecz znacząco nie poprawiła swojej pozycji w tabeli. Słaba postawa piłkarzy z Kielc wcale nie oznacza, że piątkowe spotkanie ma zdecydowanego faworyta, jakim jest Wisła Kraków, owszem statystyki, miejsce w tabeli przemawiają na naszą korzyść, pamiętać jednak należy, że takie zespoły jak Korona w specjalny sposób mobilizują się na potyczki z bardziej renomowanymi klubami.




Piłkarze Korony pod lupą TWSD.

Tradycyjnie już przed każdym spotkaniem przyglądam się składom w jakich występują nasi najbliżsi rywale. Już na pierwszy rzut oka widać, że kadra Korony to nie jest zbieranina gwiazd czy przyszłych talentów polskiej piłki. Owszem rzuca się w oczy nazwisko Oliver Kapo – ale to bardziej emeryt niż piłkarz z przyszłością. Dostępu do bramki strzeże litewski bramkarz – Vytautas Černiauskas, który zastępuje od początku sezonu Zbigniewa Małkowskiego – gdyż ten nabawił się kontuzji. Linię obrony tworzy Paweł Golański, Piotr Malarczyk oraz Michał Janota - którzy są odpowiedzialni za linię defensywną kieleckiego zespołu. W drugiej linii podstawowym zawodnikiem jest Jacek Kiełb, który na swoim koncie ma dwa trafienia obok niego często występuje Vanja Marković. W ataku gra reprezentant Kazachstanu jednak jego dotychczasowe osiągnięcia nie rzucają nas na kolana, Siergiej Chiżniczenko rozegrał w polskiej lidze 10 spotkań i ani razu nie znalazł drogi do siatki rywali. Bardziej skuteczniejszy od niego jest Przemysław Trytko, który w swoim dorobku ma dwie bramki.





Blask Białej Gwiazdy, – czyli meldunek z Reymonta.


Ci, którzy w piątkowy wieczór odwiedzili stadion przy Reymonta przeżywali prawdziwy horror. Podbeskidzie mające patent na Wisłę do 61 minuty spotkania prowadziło 2:0, niektórzy chyba już przestali wierzyć w odwrócenie sytuacji na boisku. Jednak Ci, którzy przed meczem zajrzeli w statystyki wiedzieli, że Wisła z takich opresji potrafi wychodzić, pokazał to mecz z Lechią Gdańsk czy Zawiszą Bydgoszcz, gdzie podopieczni Franciszka Smudy mimo niekorzystnego wyniku potrafili odwrócić losy spotkania. Nie inaczej było w piątek, po końcowym gwizdku to Biała Gwiazda wraz z kibicami świętowała zdobycie trzech oczek.

Takie wyniki i takie sytuacje budują drużynę, umacniają charakter i wolę walki a także budują atmosferę w szatni, co jest jednym z istotnych elementów postawy na boisku. Obyśmy jak najrzadziej przeżywali takie anomalia i jak najrzadziej gonili wynik. Każdy z nas chce, aby Wisła była zespołem, który od samego początku do samego końca dyktuje warunki gry i pewnie zmierza do zwycięstwa.



Przygotowania do piątkowego starcia.

Wisła do wyjazdowego meczu z Koroną przygotowuje się od poniedziałku, po dwóch dniach przerwy Wiślacy prawie w komplecie stawili się w Myślenicach. Zabrakło jedynie chorego na anginę Macieja Sadloka, który powinien być do dyspozycji trenera a także Maciej Jankowskiego, – który od dłuższej chwili zmaga się z kontuzją.

Pozostali zawodnicy są zdrowi i z pełnym obciążeniem przygotowują się do piątkowego pojedynku. W składzie Białej Gwiazdy może dojść jednak do kilku zmian, wszystko wskazuje na to, że do składu wróci Arkadiusz Głowacki a Dariusz Dudka przesunięty zostanie do środka pomocy. Powstaje, więc pytanie czy na tej roszadzie ucierpi Łukasz Garguła czy może Mariusz Stępiński. O tym, jaką decyzję podejmie trener Smuda przekonamy się już w najbliższy piątek. Jedno jest pewne w meczu z Koroną trzeba będzie od pierwszych minut zagęścić środek pola i stawić czoło twardo grającym zawodnikom z Kielc.



Uwaga na kartki!

W piątkowym meczu na kartki uważać muszą tacy zawodnicy jak Maciej Sadlok i Alan Uryga, każde ich napomnienie żółtym kartonikiem skutkuje pauzą w następnym meczu.




Terminarz XIV kolejki TM Ekstraklasy:


31 października (piątek)

18:00 Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk
20:30 Korona Kielce – Wisła Kraków

2 listopada (niedziela)

13:00 Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
15:30 Cracovia- Zawisza Bydgoszcz
15:30 Śląsk Wrocław – Lech Poznań
18:00 Legia Warszawa – Ruch Chorzów

3 listopada (poniedziałek)

18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
20:30 Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów

Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.10.2014, 17:02
nooo,profesura
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.10.2014, 17:03
A propos tego meczu (i komentarzy związanych z poprzednim) mam do powiedzenia właściwie tylko jedną rzecz.

Mam nadzieję, że nastapi w końcu koniec romansu Smudy z Boguskim. Nie życzę temu ostatniemu źle, czepianie się go, że jest słabym kopaczem, to zupełnie jakby czepiac się człowieka po wylewie, jeżdżącego na wózku, że nie włazi na Mount Everest. Nie-Ma-Na-To-Warunków.

P.S. Dzięki WISŁAZWE za tematy przedmeczowe, robisz zajebistą robotę.
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.10.2014, 17:29
Trzeba się uzbroić w żelazne nerwy w końcówce meczu.
Patrząc na historię spotkań to więcej niż pewne, że coś wpadnie
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.10.2014, 18:32
Nie tylko Sadlok i Jankowski mają problemy.Czekaj ma kontuzję, a Żemło mocno oberwał w głowę w rezerwach i może się nie wykurowac do piątku. I tym trafem nie będziemy mieć żadnego obrońcy na ławce, chyba że Smuda dowoła Bierzało..
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.10.2014, 22:18
Tylko nie pitolcie już o tym Sadloku w pomocy proszę was
Trzeba wyjść jak na Górnika tylko z Brożkiem w ataku
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.10.2014, 22:44
Może jakiś mod by zrobił 1 temat meczowy?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.10.2014, 00:21
Zwe szacunek za wstęp. Oby tylko piłkarze wzięli z Ciebie przykład, i staneli na wysokości zadania, to byłoby wspaniale.

Poprzedni temat meczowy to była pełna kompromitacja pewnych osób.

Takich osób jak Ty potrzeba temu forum.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.10.2014, 00:48
ZWE, cóż tu dużo mówić - pełna profeska, tęskniłem.

Co do tematu, 3 punkty wymagane. Nie ma nawet dyskusji.

Odpowiedz cytując
quenta
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.10.2014, 13:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Poprzedni temat meczowy to była pełna kompromitacja pewnych osób.
Kompromitacja to twoje wypociny na tym forum. Temat jest zakładany na potrzeby dyskusji o danym meczu. Taki wstęp jak od ZWE to tylko dodatek, choć trzeba przyznać ze naprawdę dobry. Dlaczego wtedy, kiedy ZWE nie pisał, sam nic nie ogarnąłeś na potrzeby takiego tematu, skoro chcesz mieć taką rozbudowaną formę? Totalnie żałosne podejście. Chyba nie ma osób na forum którzy są stricte odpowiedzialni za tematy meczowe, więc nie wiem kogo się czepiasz.
Hejta umiesz walnąć w poście, ale już samemu od siebie cos dodać to ciężko...

Co do meczu to może być ciężko. Wyjazd, Korona podbudowana ostatnim zwycięstwem. Na pewno będą walczyć o choćby punkt do samego końca. Liczę na skromne zwycięstwo
Powód: cyt.
Ostatnio edytowane przez quenta : 29.10.2014 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2014, 18:16
PZPN wyznaczył sędziów na najbliższą kolejkę:

Korona Kielce - Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

Przewidywalni są do bólu nie?

W tym sezonie Raczkowski sędziował nam dwa mecze: wygrany z Lechem 3-2 oraz przegrany z pewnym śmiesznym klubikiem rozgrywany w Kauflandzie.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.10.2014, 18:53
....a do porzygu. Nie ma w tym kraju sędziów z innego województwa?
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.10.2014, 17:16
Jankowski nie zagra ani w tym meczu, ani następnym, ani w ogóle do końca rundy. Nie wiem jak wy, ja czuję ulgę.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 30.10.2014, 17:18
1-1 do przerwy, duzo emocji, wygrana na koniec tak jak w poprzednim sezonie 3-2 i koszulka za zwyciestwo w konkursie dla mnie - idealny piatek 3 punkty to koniecznosc, Korona u siebie nie przegrywa ostatnio a dodatkowo wygrała w koncu na wyjezdzie wiec na pewno czeka Naszych ciezka przeprawa.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 30.10.2014, 18:15
Ogrywaliśmy w tym sezonie już poważniejszych rywali, jednak to jest piłka nożna i nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie jeśli idzie o polską ligę. Remis przyjmę z pokorą, choć po cichu liczę na trzy punkty i dobrą, szybką, kombinacyjną grę naszych. Potencjał ofensywny Korony nie jest zbyt wielki.

P.S. Brak Jankesa to dla mnie żadne osłabienie Oby na wiosnę grał lepiej.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 30.10.2014, 21:04
Im bardziej kibice są pewni zwycięstwa tym z większym prawdopodobieństwem można przyjąć że nie będzie dobrze. Przed Legią, parchami mieliśmy łatwo zdobyć punkty. A już z Jagiellonią to na bank. Sam chciałbym żeby było łatwo, ale Korona słabsza od Podbeskidzia nie jest. A i od Ruchu też, co ostatnio pokazała w Chorzowie. A mecze z Ruchem i Podbeskidziem pokazały naszą "moc".

Ja obawia się meczu walki i biegania, a w tym nie jesteśmy mistrzami. Jakaś ładna gra kombinacyjna? Chyba raczej nie. Mam nadzieję na zwycięstwo po walce.

Sama Korona gra coraz lepiej. Jest to zespół w fazie gruntownej przebudowy i początek sezonu mieli bardzo słaby. Teraz grają już niestety wyraźnie lepiej. Przekonał się Lech Skorzy że nie można ich lekceważyć.
Rzecz jasna bardzo się będę cieszył jeśli się pomylę i ich łatwo pykniemy po pięknej grze.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 30.10.2014, 22:30
quenta napisał(a):Wyświetl post
Kompromitacja to twoje wypociny na tym forum.
Twoich wypocin jeszcze nie znamy, ale z kazdym kolejnym postem będziemy pewnie je poznawać. Bez odbioru
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 30.10.2014, 23:18
Mam jakieś dziwne przeczucie, że w tym meczu padnie 6 bramek. Chciałoby się, aby Wisła wygrała 5:1, ale patrząc na naszą historię gry w Kielcach jest mało prawdopodobne, że tak się stanie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 31.10.2014, 00:13
kibice mentalnie zbliżeni do garbatych - więc jak nie parchy zza miedzy to w tym sezonie trzeba spuścić wodę w Kielcach.

Dokładnie z przytupem, 4 do przodu.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 31.10.2014, 12:54
quenta napisał(a):Wyświetl post
...

Co do meczu to może być ciężko. Wyjazd, Korona podbudowana ostatnim zwycięstwem. Na pewno będą walczyć o choćby punkt do samego końca. Liczę na skromne zwycięstwo
A mnie sie własnie wydaje ,ze to zwycięstwo moze zadziałac na naszą korzyść ..
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 31.10.2014, 14:32
Jeden z najslabszych zespolow w lidze, mecz z ruchem wygrany po przypadkowej bramce z wolnego, ciezko bylo patrzec na ta kopanine, lecz...
To sa najwieksi rzeznicy w Ekstraklasie... i dlatego moze byc ciezko poniewaz obawiam sie, ze kosci beda trzeszczec a nasi srednio lubia takich przeciwnikow.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 31.10.2014, 15:07
To byli najwięksi rzeźnicy w Ekstraklasie.

Po odejsciu Ojrzyńskiego i przyjściu Tarasiewicza, po przewietrzeniu szatni (odejście jednego z największych rzeźników - Korzyma) i sprowadzeniu przez nowego trenera nowych zawodników, którzy wola grać w piłkę niż kosić równo z ziemią i utracie przez większość zespołu identyfikacji z kibolami, jest to teraz drużyna idącą w inną stronę niż polowanie na kości.

Oczywiście są tam nadal piłkarze typu Kiełb czy wracający po kontuzji Sobolewski, bądź pełen kompleksów Golański, których dewizą jest siła razy gwałt, ale w całości to już nie te scyzory.
W ataku groźny może okazać się Trytko i agresywny pod bramką rywala Pylypchuk.



Moja sugestia: grać na Janotę, on jest słaaaby
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 31.10.2014, 15:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To byli najwięksi rzeźnicy w Ekstraklasie.

Po odejsciu Ojrzyńskiego i przyjściu Tarasiewicza, po przewietrzeniu szatni (odejście jednego z największych rzeźników - Korzyma) i sprowadzeniu przez nowego trenera nowych zawodników, którzy wola grać w piłkę niż kosić równo z ziemią i utracie przez większość zespołu identyfikacji z kibolami, jest to teraz drużyna idącą w inną stronę niż polowanie na kości.

Oczywiście są tam nadal piłkarze typu Kiełb czy wracający po kontuzji Sobolewski, bądź pełen kompleksów Golański, których dewizą jest siła razy gwałt, ale w całości to już nie te scyzory.
W ataku groźny może okazać się Trytko i agresywny pod bramką rywala Pylypchuk.



Moja sugestia: grać na Janotę, on jest słaaaby
Golańskiego dewizą nie jest tylko siła i gwałt, zwłaszcza stałe fragmenty gry potrafi wykonywać precyzyjnie i obawiam się, że to może być największe zagrożenie dla nas w tym meczu. Wiślacy często gubią się przy stałych fragmentach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 31.10.2014, 16:16
Patrząc na bilans żółtych/czerwonych kartek Korona zajmuje 3 miejsce za Ruchem i Zawiszą. Podbeskidzie do meczu z nami grało równie czysto jak my. Rozczaruje co poniektórych, ale Korona dalej ścina równo z trawą pomimo odejścia Ojkrzyńskiego.

Każdy wynik jest możliwy, tym bardziej że drużyna z Wronek pokazała, że można tam tracić punkty. Jak wyjdziemy z podobnym nastawieniem co na Górnika, a w drugiej połowie zaatakujemy jak z Podbeskidzie to będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 31.10.2014, 16:29
Najwiekszych kompleksiarzy po zydach w Polsce trzeba spuścić w kiblu, jak pisał kocur. Zero dyskusji, wygrana to ich obowiązek.

Mnie tam klerychowskie kompleksy nie dziwią, ich śmieszne miasto leżące gdzieś pomiędzy Krakowem i Warszawą, do którego nikt normalny nie zagląda, bo nie ma po co, to małpują i małpują. Dziś też nas czeka napinka do pustego sektora Komediowy zespół, komediowi kibice.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 31.10.2014, 17:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na bilans żółtych/czerwonych kartek Korona zajmuje 3 miejsce za Ruchem i Zawiszą.
Ale nikt nie twierdzi, że Ruch czy Zawisza grają brutalnie.
Oczywiście, pewien pogląd na sprawę daje tabela FairPlay
http://www.ekstraklasa.org/rozgrywki/fair-play
Natomiast w tej statystyce
http://sport.wp.pl/type,kartki,ekstr...i_ranking.html
piłkarze Korony wcale nie znajdują się w czołówce.

Mecz ma jednak pewien wymiar pozafutbolowy. Dlatego zgadzam się, że na boisku nie musi być grzecznie.
Może wiślacy powrócą do gry krótkimi podaniami na połowie rywala?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 31.10.2014, 21:19
no to leja nas nawet wiesniaki z kielc, bez strzalu na bramke , bez jakiegokolwiek zaskoczenia , ultra defensywnie ustawiona druzyna w meczu ze spadkowiczem ...powinno byc juz 3 w plecy ...1 odslona tej tragedii zakonczona ...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 31.10.2014, 21:23
Nie pierwszy i nie ostatni raz gramy dramat do przerwy. Poki co Korona nawet nie gra tak ostro, ale inna sprawa że w ataku mamy bardzo mało ruchu. Brakuje Pawła.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 31.10.2014, 21:30
Daliśmy sobie narzucić ich styl gry w piłkę. Gramy w ich necz na ich zasadach i póki się to nie zmieni będziemy gonić bez sensu. Mam nadzieję, że Franz zrobi im konstruktywną suszarkę i chłopy się wezmą w garść i na drugą połowę z szatnia zabiorą jaja. i Brożka.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 31.10.2014, 21:32
wieśniakom z kielc uświadomiono co to za mecz, naszym nikt nie powiedział...

Naszym kopaczom brakuje przegranej z Koroną to kompletu trzech porażek... Mają już ze sraką, Legią i teraz mogą mieć z wieśniakami...

Stilic dziś na stojąco chciał wygrać mecz. Nawet Garguła więcej woli walki wykazał, ale widać że szybkość nie ta.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 31.10.2014 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:50.