
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Na mecz nie idę.
Jestem w delegacji gdzieś w okolicy Bordeaux. Nie nominuję (co za straszne słowo!) nikogo. Ta zabawa mnie nie interesuje. Zwyczajne ćwierćśrodki. Wpłaciłem to, co chciał @fialo. Bawcie się sami. ![]() Kupili bilet: fialo silver03 wieśniak84(karnet) serek.c2 (karnet) padre1906 alterego Kocur ABGwislakABG (karnet) Wsparli akademie: fialo silver03 WISŁAZWE wieśniak84 serek.c2 padre1906 alterego LuKaS TSW FraMat Nadal nominowani: Lukasz Grantar KOMINEK s1mone Karherop Piesek z Krainy Pejsów palikot picasso spartan konradnh81 4karol4 PANDEMONIUM Semper Fidelis 1985 |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|