The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się pojedynek pomiędzy Wisłą a Legią?
Zwcycięstwem Białej Gwiazdy! 113 88,28%
Remisem! 7 5,47%
Zwycięstwem gości. 8 6,25%
Głosujących: 128. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.09.2014, 11:59
Apropos transparentu:

Cytat:
Jeśli chodzi o transparent, to pierwsza część odnosi się do wygranej wojny, jaką przyszło nam toczyć przez ostatnie pół roku. Druga to przenośnia, nie można jej czytać dosłownie, ale mówiąc ogólnie, dobrze oddaje nasz krakowsko-wiślacki klimat. Nikt, kto ma coś na swoim sumieniu nie może po prostu stwierdzić, że on już ma dość, poddaje się i chce mieć spokój. Stąd porównanie do jeńców (którzy jak wiadomo są nietykalni). Tu nie ma miejsca na błędy, trzeba trzymać fason albo się gnać, Wisła nie wybacza i nie zapomina, każdy powinien mieć to wbite do głowy jako podstawową wartość, jeśli chce być tutaj na długo. Cała Polska wie że tu u nas jest specyficznie i przekonał się o tym niejeden, zwłaszcza ostatnio. Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam, innej drogi nie ma. Litość to zbrodnia, nauczyło nas tego to miasto i ten klub. 90% osób z innych ekip, przekonanych o swojej sile i charakterze nie przetrwałoby w Krakowie tygodnia. W żadnym innym mieście hasło, że kibicem jest się na co dzień, a nie w dniu meczu nie ma takiego potwierdzenia w rzeczywistości.
Zamysł był taki, żeby pokazać kto wrócił na scenę i co się z tym wiąże. To zostało przedstawione na kartonach.
z forum SKWK
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.