
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Wisła - Legia
Typ: X Wynik: 1:1 Do przerwy: 1:0 Strzelcy: Stilic, Radovic Naprzeciw siebie staną krakowska Wisła - pragnąca podtrzymać zwycięską passę i broniąca fotelu lidera - oraz stołeczna Legia - wicelider tabeli, opromieniony czwartkowym zwycięstwem w Lidze Europy z belgijskim Lokeren. I paradoksalnie to właśnie ta zwycięska potyczka na międzynarodowym froncie jest równocześnie największym balastem Legii, gdyż trzy punkty z Belgami zdobył "pierwszy garnitur" Warszawiaków. Trener Berg będzie miał zatem zaledwie 3 dni na doprowadzenie zmęczonych Radovicia i spółki do odpowiedniej formy na szlagierowe spotkanie w Krakowie. Nie obejdzie się bez pojedynczych roszad w składzie, które nie wpłyną pozytywnie na drużynę. To wszystko sprawi, że będąca w formie Wisła ruszy od początku na rywala, zmuszając go do defensywy, co zaowocuje golem jeszcze w I połowie. Rywale odpowiedzą w końcówce spotkania. W sumie po dość chaotycznej potyczce, pełnej walki o każdy centymetr boiska obie drużyny podzielą się punktami, co z pewnością bardziej ucieszy gości spod znaku "eLki".
Ostatnio edytowane przez felipe : 20.09.2014 o godz. 19:30.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|