The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.09.2014, 22:42
Fartowne zwycięstwo w tym meczu, ale w ostatnich sezonach n-razy przegraliśmy pechowo, wiec niech się wyrównuje. Jak jestem sceptyczny co do Frania to dziś zareagował pozitywnie, jak mawiał klasyk. Kilka luźnych spostrzezen.

Michała Czekaja należy odsunąć od pierwszej drużyny i pomoc w wyborze odpowiedniego zawodu (nie wiem może hydraulik? cieśla?), gość się mecz w mecz kompromituje w meczach III ligii, a to co dziś odstawial wszyscy chyba widzieliśmy. Do odstrzału. Teraz trzeba sprawdzać kolejnego w kolejce Żemlo, który w rezerwach sprawia dużo lepsze wrażenie. Jak się okaże czekajopodobnym parodystą - odstrzelic. I do skutku.

Miejsce Garguly jest na ławce rezerwowych. Chłopa cały mecz nie ma biega coraz mniej, siły go opuszczają w 60 minucie, metryki nie oszukasz. Liczę na Stepinskiego/Sarkiego na Legii. Łukasz G. mam nadzieje ze coraz częściej będzie obserwował nasze mecze z pozycji siedzącej.

Jankowski w sumie podobnie. Jeden strzał w słupek i 90 minut chłopa nie ma. Plus asysta do czarnego. Nie przekonywał i nie przekonuje, ale abonament na Iszy skład wykupiony to gra.

Uryga 2gi mecz z rzędu elektryczny, słaby w odbiorze, słaby do przodu. Mam nadzieje ze Pogoń to nie był tylko wyjątek od reguły i wróci na właściwy tor.

Bogus oprócz jednego błędu w defensywie naprawdę dobrze. Inteligentny pomimo swojej cipowatosci gość, fajnie rozprowadza nasza grę, zwalnia, przyspiesza o to chodzi. Zbliża się do formy reprezentacyjnej. Mówię poważnie

Buchalik w końcu coś złapał, choć czasem jest elektryczny, ale w gruncie rzeczy bardziej niż poprawnie. Czy to kwestia umiejętności czy szczęścia mniej ważne.

Brożek się trochę miota na skrzydle. Lewandowskim nigdy niestety nie będzie.

Między 20-70 minuta graliśmy ogólnie taki piach, że w najlepszych snach nie spodziewałem się ze to się skończy naszym zwycięstwem.

Piękny obrazek: wchodzi Przemek Lech, wychowanek, chłopak z Wisłą od 8 roku życia, pierwsze co robi całuje Gwiazdę. Widać że dla niego Wisła to coś więcej. Oby poszły za tym umiejętności. Powodzenia!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:59.