
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2007
Offline |
#1
|
|
Życzyłbym zarówno sobie i jak i wam, abyśmy wygrali gładko i przyjemnie obawiam się tylko czy damy radę zagrać trzeci bardzo dobry mecz pod rząd,już dawno nie było takiej passy więc stąd moje obawy. Z drugiej strony na Bełchatów powinien wystarczyć nazwijmy to'' poziom przyzwoity ''.Niby Bełchatów gra otwartą piłkę ale nie chce mi się wierzyć że Kiereś na R22 zagra na wymianę ciosów więc pewnie trochę się pomęczymy z dość dobrze zorganizowaną obroną bo, co by nie mówić ilość straconych bramek przez Gks mówi sama za siebie .Liczę że szybkie akcję na jeden kontakt pozwolą ich na począć jeszcze przed przerwą a wtedy nawet 4:0 mnie nie zdziwi, aczkolwiek przestrzegam przed hurraoptymizmem i przewidywaniem gladkiego zwycięstwa, mimo wszystko to nie ogórki ale bać się teź nie ma kogo.
![]()
Od 33 lat zakochany w najwspanialszym klubie-Krakowskiej Wiśle
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
Nie wydaje mi się, żeby było aż tak łatwo, miło i przyjemnie bo my nie potrafimy grać z drużynami grającymi o remis a jestem przekonany, że po to własnie Bełchatów do nas przyjedzie. Tak czy inaczej liczę na zwycięstwo. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|