The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bartek83
Junior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.08.2014, 18:50
Życzyłbym zarówno sobie i jak i wam, abyśmy wygrali gładko i przyjemnie obawiam się tylko czy damy radę zagrać trzeci bardzo dobry mecz pod rząd,już dawno nie było takiej passy więc stąd moje obawy. Z drugiej strony na Bełchatów powinien wystarczyć nazwijmy to'' poziom przyzwoity ''.Niby Bełchatów gra otwartą piłkę ale nie chce mi się wierzyć że Kiereś na R22 zagra na wymianę ciosów więc pewnie trochę się pomęczymy z dość dobrze zorganizowaną obroną bo, co by nie mówić ilość straconych bramek przez Gks mówi sama za siebie .Liczę że szybkie akcję na jeden kontakt pozwolą ich na począć jeszcze przed przerwą a wtedy nawet 4:0 mnie nie zdziwi, aczkolwiek przestrzegam przed hurraoptymizmem i przewidywaniem gladkiego zwycięstwa, mimo wszystko to nie ogórki ale bać się teź nie ma kogo.
Od 33 lat zakochany w najwspanialszym klubie-Krakowskiej Wiśle
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.08.2014, 18:59
bartek83 napisał(a):Wyświetl post
aczkolwiek przestrzegam przed hurraoptymizmem i przewidywaniem gladkiego zwycięstwa, mimo wszystko to nie ogórki ale bać się teź nie ma kogo.
To są ogórki. Tylko czy w naszej lidze któraś drużyna to nie są ogórki?
Nie wydaje mi się, żeby było aż tak łatwo, miło i przyjemnie bo my nie potrafimy grać z drużynami grającymi o remis a jestem przekonany, że po to własnie Bełchatów do nas przyjedzie. Tak czy inaczej liczę na zwycięstwo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21.