
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
O proszę... a jak to się stało że trafiliśmy na kuchenki... Do tego gramy na wyjeździe mimo tego że w poprzednim sezonie byliśmy niżej w tabeli (jak widać ten fakt nie miał znaczenia). Spróbujmy rozkminić temat...
Co fo gospodarza już wiadomo: W 1/16 finału i 1/8 finału gospodarzami będą drużyny z niższej ligi. W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w wyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2013/2014 lub sklasyfikowane na wyższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2013/2014 Wygląda na to że nie było rozstawień na zespoły z Ekstraklasy i resztę bo jest kilka par z najwyższej klasy rozgrywkowej.
Ostatnio edytowane przez shaggy : 14.08.2014 o godz. 11:11.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|