
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania: | |||
| Tak, są kompletne. |
|
53 | 81,54% |
| Nie. |
|
7 | 10,77% |
| Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. |
|
5 | 7,69% |
| Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#1
|
Baton - oczywiście, że mówili, Bramka Brożka jak najbardziej prawidłowa! zgodzili się wszyscy i nawet Pan Sławek uznał, że to był błąd arbitra, karny dla nas jak najbardziej prawidłowy, faul na Zającu trochę przeszli bokiem - Pan Sławek stwierdził, że takich fauli się nie gwiżdże :/ były szybkie powtórki i bardzo niedokładnie, ale na filmie wyraźnie widać, że Zając ma podciętą nogę....
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 11.08.2014 o godz. 09:18.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|