
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania: | |||
| Tak, są kompletne. |
|
53 | 81,54% |
| Nie. |
|
7 | 10,77% |
| Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. |
|
5 | 7,69% |
| Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#1
|
|
Chciałbym przypomnieć, że ten sam Ruch rok temu zaczynał bardzo podobnie nawet w 6 kolejce przegrywając 6:0 z Jagą, a później zakończył na pudle cały sezon. A i w pucharach przetrwał natarcie Duńczyków i odgryzł się w końcówce.
To jest jeszcze początek sezonu, tak samo obśmiewany Amicorz pyknął Lechie typowaną przez niektórych do mistrzostwa albo pucharów. Niech mi nikt nie mówi, że strata napastnika przy gorącym dopingu i własnym terenie to niebywałe osłabienie. Graliśmy z Legią kiedyś, gdzie mieliśmy przewagę bodaj 3 zawodników i bramki nie strzeliliśmy. Smuda grał o 3 pkt ryzykował, ale graliśmy o pełną pulę, co ma chłop zrobić skoro w meczu jest 5 stuprocentowych sytuacji i nie ma żadnego gola:/ wpuszczać obrońce? |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|