The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 28.07.2014, 20:46
W grze Stilicia było widać, że nie chce podawać piłki, bo widzi, że nie wyjdzie to na dobre, przez co często holuje ją za długo. Uryga lewizna straszna, gra asekurancko i na alibi, potrzebuje kogoś do pary. Zając udowodnił, że ma dobry drybling, ale za mało gra zespołowo. Dudka z Głową to dobra para na ŚO, tyle, że Głowa dwa razy dziś zgubił piłkę w nogach napastnika, poza tym coraz bardziej widać u niego braki w mobilności. I następnym razem - jak już mamy męczyć tego Bogusia, to na DP, z Urygą, jako ten bardziej kreatywny. Fakt, że mogą go zjeść bardziej rośli napastnicy, jednak dziś udowodnił, że coś tak w odbiorze umie. Sarki zagrał piach, Zajączek zamiast niego następnym razem. No i wypadało by dać jeden mecz przymusowego odpoczynku Stiliciowi, żeby przestał tak gwiazdorzyć - tyle, że nie ma dla niego alternatywy, więc... lepiej, żeby grał. Z plusów dziś - Sadlok w ofensywie, zawsze coś podciągnął, coś wrzucił. Guła miał nieco więcej miejsca i pograł ładnie, dobrze podawał i świetnie strzelał, wraca do formy.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 28.07.2014, 20:57
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, już o tym pisałem:
Kiedy pojawią sie kartki i kontuzje na wprowadzanie młodych będzie za późno bo wtedy na ich barki spadnie odpowiedzialność za wyniki i pojawi sie dużo większa presja

Nikt tego nie zauważył, każdy mówi: "Zając niezłe" Zgadza się, tylko kto go uruchamiał do przodu? Boguski, który w przodzie nic nie robil, a w tylach to on dawał szanse młodemu.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 28.07.2014, 21:01
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam sie, Zając zagrał przeciętnie ale głównie dla tego, że grał samolubnie a to wynika raczej z tego, że za wszelką cene chciał sie Smudzie pokazać a i tak stworzył dużo większe zagrożenie niż Boguski i Sarki przez cały mecz razem wzięci. Natomiast co do piłki meczowej, to jeśli Zając ja zepsuł to co Jankowski zrobił? gość który uważa się za napastnika nie trafił do pustej bramki
Zgadza się, Zając grał egoistycznie. Ale to dlatego, że mentalnie jest jeszcze juniorem. Głowa spuszczona w dół, patrzy na piłkę i nie zerka w pole karne.Ma nawyki z ligi juniorów, gdzie kiwał sobie gości jak chciał, wypuszczając za daleko piłkę, ale na tamtym poziomie nie było żadnej asekuracji, więc mu wychodziło. Teraz ma trudniej, brakuje mu doświadczenia. oczywiście nie twierdzę, że jest słaby, ale do takiego zawodnika nie można wymagać żeby ciągnął grę. Sory to nie będzie drugi Lewandowski. To inni mają ciągnąć grę. Niektórzy chcieliby więcej juniorów w składzie. Zrozumcie, że obecną chwilę obecną będą grać słabiej niż nasz pierwszy skład. A mecz z Piastem trzeba było wygrać, tutaj nie było miejsca na eksperymenty.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 28.07.2014, 21:05
I chyba ostatni post w tym temacie mój. Może za wcześniej na takie analizy, ale.. no wlasnie

Na Lecha wyszedłbym nastepujacym skladem

Brożek
Zajac Stilić Jankowski Garguła
Boguski
Sadlok Głowacki Dudka Burliga
Buchalik
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 28.07.2014, 21:07
Tak Boguski na DP bo zagral 15 minut na tej pozycji z beznadziejnym Piastem, ktory raz na 5 minut wychodzil z wlasnej polowy
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 28.07.2014, 21:09
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
I chyba ostatni post w tym temacie mój. Może za wcześniej na takie analizy, ale.. no wlasnie

Na Lecha wyszedłbym nastepujacym skladem

Brożek
Zajac Stilić Jankowski Garguła
Boguski
Sadlok Głowacki Dudka Burliga
Buchalik
ciekawy pomysł tylko Brożka ściągnąłbym z bramki a Buchalika z ataku
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.07.2014, 21:20
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Tak Boguski na DP bo zagral 15 minut na tej pozycji z beznadziejnym Piastem, ktory raz na 5 minut wychodzil z wlasnej polowy
Posłuchaj wypowiedzi Głowy po meczu
Żebyś się nie zdziwił, gdyby faktycznie tak było.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 28.07.2014, 21:38
Wcale sie nie zdziwie znajac zmysl taktyczny Smudy. Tak samo sie nie zdziwie jak z Poznania z piatka w plecaku wrocimy. Zdziwiony to bede jak tam jakis punkt wywalczymy.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 28.07.2014, 21:42
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Posłuchaj wypowiedzi Głowy po meczu
Żebyś się nie zdziwił, gdyby faktycznie tak było.
Gdzie masz tą wypowiedź? Bo na oficjalnej stronie nie ma?

Edit - nie umiem czytać, jest na oficjalnej
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 28.07.2014, 21:46
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie masz tą wypowiedź? Bo na oficjalnej stronie nie ma?

Edit - nie umiem czytać, jest na oficjalnej
Na oficj. nie ma tej wypowiedzi.
Jest w wersji wideo. Teraz już Ci nie znajde, bo czas spać. Poszukaj
Odpowiedz cytując
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.07.2014, 22:38
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.


Tragicznie to wyglądało.
Zupełnie jak kadra na euro z Czechami
Musi widać rękę trenera
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 28.07.2014, 22:49
Ten mecz to jakas k****wa kpina,komedia pomylek,ja bym sie ze wstydu spalił remisujac z Piastem -prezentujacym futbol 3-4 ligowowy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 28.07.2014, 23:07
Przed tym meczem nie spodziewałem się jakiś fajerwerków i wynik jako taki nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Co mnie martwi? To, że Smuda pomimo tylu widocznych znaków na niebie i ziemi jest niereformowalny. Czy ten gość nie widzi, że Guła męczy się na skrzydle i nie powinien przebywać na boisku razem z Semirem, bo sobie nawzajem tylko przeszkadzają? Jak ma się rozwinąć Zając, skoro Smuda woli stawiać na Boguskiego, który coś tam szarpnie, walczy, ale efektów z tego niestety nie ma? Fakt może i widać jeszcze u tego chłopaka nawyki juniorskie, ale czy Chrapek od razu eksplodował formą i piłkarskim opanowaniem? Na plus Głowa i Sadlok. Resztę pozostawię bez komentarza. No nic teraz trzeba spiąć poślady i wyszarpać przynajmniej remis z Kuchenkorzami. Łatwo nie będzie, ale taki wynik przy obecnej formie zespołu będzie olbrzymim sukcesem.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 28.07.2014 o godz. 23:24.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 28.07.2014, 23:19
Smuga, ale Dudkę to ty szanuj. Poza wolnymi występ chyba bezbłędny, do tego pokazał dziś klasę rzucając crossy na nos, ogólnie dogrywając świetne piłki i ratując raz dupę Głowie, który pogubił się wychodząc z własnej połowy. Ogólnie stoperzy dziś na +, widać, że się zgrywają, rozumieją, Sadlok też dobrze, Bury musi odnaleźć formę.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 28.07.2014, 23:32
Po raz enty już utwierdzam się w przekonaniu, że Smuda to za przeproszeniem zwykły tuman. Od około 70 minuty było wyraźnie widać, że Boguski słaniał się tylko po murawie. Kto zabronił naszemu geniuszowi trenerskiemu dokonywać zmian i wpuścić za Boguskiego, chociażby Lecha, skoro mógł wprowadzić na boisko jeszcze dwóch nowych, świeżych grajków?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 28.07.2014, 23:38
Bez wypłat ,bez trenera, bez kibiców i bez perspektyw - tak można opisać najkrócej obecną drużynę Wisły. Reszta to już są didaskalia. Piast był koszmarny. Już rozstawione manekiny byłyby bardziej waleczne od nich.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 28.07.2014, 23:59
Jak na to, że zagraliśmy bez Brożka było ok.

Z samych sytuacji powinniśmy to wygrać, Piast praktycznie nie pokazał nic. Strzelił bramkę ze stałego fragmentu i tyle. My multum strzałów ale większość po prostu naszym nie wychodziła i tyle. Piast zaparkował autobus w bramce to też klarownych sytuacji sam na sam nie stworzyliśmy (których brak niektórzy tutaj zarzucają) - ciężko jest wyjść sam na sam, jak przeciwnik muruje się we własnym polu karnym Wynik trochę dla nas krzywdzący, ale jak się na tyle strzałów nie odda jednego porządnego to pretensje można mieć tylko do siebie.

Generalnie w piłce zdarzają się takie mecze. Dla odmiany pewnie w którymś kolejnym meczu zagramy taką bucówę, że będzie pół strzału na bramkę w meczu i wygramy 1:0.

Nie ma co się biczować, trzeba się pocieszyć, że jak narazie w lidze Wisełka niepokonana Ochłońcie, sezon się dopiero zaczął a tu znowu większość wróżenie z fusów i pseudoznawstwo uprawia. W bardzo niezdrowy sposób uaktywnia się też siedząca ostatnimi czasy cicho loża szyderców uprawiająca namiętny lament pt. 'SPADNIEMY'. Wyluzujcie, pierwsze śliwki za płoty

Zajączek fajnie, mam nadzieję, że odpali.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.07.2014 o godz. 00:05.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 29.07.2014, 00:00
Szopka trwa dalej,Wisła Kraków od czasów przejęcia sterów przez Jacka Bednarza nie ma za grosz profesjonalizmu

Podobno dziś ludzie stali po 40 minut w kolejce bo problemy ze sprzedażą biletów, nie otrzymali nawet słowa przepraszam !


Profesjonalny klub piłkarski z 1 napastnikiem na cały sezon,od kiedy poszło info że Paweł Brożek nie zagra czułem że wisi wtopa w powietrzu a remis u siebie z Piastem Gliwice to poprostu wstyd


Ostatnie lata to słowo ,,wstyd i kompromitacja ''

Wstyd bo podpisywaliśmy piłkarzy,nie mając na ich wypłaty(jak nie masz kasy to nie kupujesz,proste)
Sądziliśmy się z zawodnikami,którzy zdobyli dla tego klubu ostatnie Mistrzostwo Polski
Wymuszanie zrezygnowania z pieniędzy(jak dobrze pamiętam Melikson zrezygnował z części kasy i pewnie nie tylko on)

13 krotny Mistrz Polski nie potrafi zdobyć normalnego sponsora przez tyle lat

Pozbycie się piłkarzy takich jak Sobolewski czy Zieńczuk ?

I wisienką na torcie: po meczu wygranym 3-1 w derbach z 28 tys kibiców na trybunach,Jacek Bednarz postanawia zostać jedynym sprawiedliwym i skłócić między sobą kibiców,oczywiście też miał swoje racje bo rzucanie rac na murawę nie było rozsądne ale czy w jakimkolwiek klubie na świecie robi się z tego taki dym Bednarz chce z Wisły zrobić Teatr,pełna kultura i prestiż ale nigdzie na świecie tak nie jest


Przykro patrzeć, to wszystko

PS : Generacja leśnych dziadków też jest do wymiany(Kapka itp),może czas by klubem zajęli się jej dawni gracze albo ktokolwiek młody z lepszym podejściem do biznesu jakim jest piłka nożna w obecnych czasach.
Nie chciałem tego mówić ale tak jak jest w Legii.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 29.07.2014 o godz. 00:11.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 29.07.2014, 01:11
Ponieważ spędziłem prawie dwie bite godziny na oglądaniu tego "meczu", zamiast ruchać pannę, kosić trawę, opalać się, iść do kina, to choć nigdy tego nie robię, wystawie subiektywne cenzurki niektórym "aktorom" tego "widowiska".

Buchalik (MB1) - widać, że opinia ręcznika jakiej dorobił się grając w Odrze i Lechii nie wzięła się znikąd. Drugi mecz i druga puszczona bramka, która była spokojnie do wyjęcia. W Łęcznej dostał za kołnierz, dziś puścił strzał z 40 metrów, który w dodatku leciał bardzo wolno. Nie byłem jakimś wielkim fanem Miśkiewicza, ale już widać jak bardzo in minus wyszła nam ta roszada w bramce Jacka B.

Maciej Sadlok (MS4) - w gruncie rzeczy pierwsze wrażenie sprawia dobre, w miare aktywny, w defensywie nawet nie taki tragiczny, ale w ataku zamiast do linii, non stop ścina do środka na prawą nogę. Zaraz to ktoś rozczyta i się skończy sadlokowanie.

Anal Uryga (AU34) - doczekaliśmy się godnego następcy Daniela Bruda w naszym klubie Gość nie zagrał dziś ani jednego podania do przodu. Ani jednego. Na chwilę obecną nie ma nic. Nie ma szybkosci, nie ma techniki, zwrotność na poziomie Stefana Batorego zawijającego do portu. Kompletne zaprzeczenie nowoczesnego defensywnego pomocnika. To nie te czasy, kiedy gość na "6" stał i przecinał, powinien sobie szanowny Pan Alan siąść w domu i oglądnąć Khedirę, Kroosa, Matudiego czy chociażby Linettego - tak się gra obecnie na tej pozycji - odbiór i natychmiastowe budowanie akcji do przodu - słowo klucz. To co próbuje wyczyniac Uryga na DP to jest po prostu kryminał. Już lepiej wyjść w 10 chyba. Najbardziej sensowne byłoby przesuniecie Dudki na DP i ogrywanie Żemło na stoperze koło Głowackiego, ale Franio to prędzej kamień zje niż wypuści "młodego" w pierwszym składzie.

Garguła (ŁG10) - parodysta, paralityk, stojanow, zblazowany typ poznawiony ambicji, wolny, zero dryblingu, skrzydłowy z niego taki jak (od...się... ok?)
Emmanuel Sarki (ES11) - wzorowe pozorowanie gry. Serge Branco sie przypomina. No i Manu do zobaczenia jutro we Franie, na pewno bedziesz jak zwykle, tylko nie badz zyla i podziel sie tymi znizkami na barze, z których tak ochoczo korzystasz.

Maciej Jankowski (MJ7) - przyjecia to sie uczyl od RB9 chyba. Schowany, niewidoczny, spięty jak ja gdy jadę MPK bez biletu. Złe decyzje, niecelne podania, piękny strzał do pustej bramki dwa metry obok. I pomyśleć, że taki typ zarabia ciężkie pieniądze za to co robi. Z 18 metrów nie potrafić tarfić w 7 metrowy biały prostokąt. U Frania widzę kolejny pozorant po ŁG10 z abonamentem na grę. I bramka tu nic nie zmienia w tym tragicznym występie.

Rafał Boguski (RB9) - o dziwo dziś mi się chyba podobał najbardziej ze wszystkich. Dopóki miał siłę coś próbował na miarę możliwości i nawet kilka podań mu wyszło. Od ludzi ze stwierdzoną grupą inwalidzką po prostu nie można wymagać zbyt wiele.

Zając na siłownię w tej chwili, oczywiście wejście jak najbardziej na plus.

Osobny akapit dla Frania. Franiu kochany, nie wiem jak cie tam w Raichu uczyli, ale w oficjalnych rozgrywkach piłkarskich pod auspicjami Uefy, możesz Pan zrobić 3 zmiany. Słownie trzy. Nie jedną. Skoro widzisz Pan, że Piast Gliwice to najgorsza drużyna, która grała przy Reymonta od czasów WIT Georgii Tbilisi, której to gola strzelił nawet taki prawdziwek jak Temple Omeonu (gimby nie znajo) i widzisz pan że RB9 od 60 minuty nie ma sił na poprawienie swojej, inspirowanej chyba Markiem Mostowiakiem, fryzury, a co dopiero na grę w piłkę, to połącz Pan te fakty i wpuść pan Lecha, Wójcika, kogokolwiek. Adrian Klepczyński to nie Philipp Lahm. Franiu jak nie z takim Piastem to z kim ? Moze by jakichś alternatywnych rozwiązań poszukać na wypadek kontuzji, przetestować, chociaż na 5 minut? Oczywiście wiem, że wymaganie od Pana jakichkolwiek bardziej złożonych procesów myślowych to dość karkołomne zadanie, ale za przeprowadzanie zmian nie ma kar finansowych. Ja wiem, że młodym "trzeba powiedzieć jak mają grać", nie to co RB9, ŁG10, MJ7 - "oni wiedzą jak mają grać i nie trzeba im nic mówić", ale Franiu, tu Cię pewnie zaskoczę, za to Ci także płacą.

No i nie zapomnij podać składu na Amicę już jutro! Grunt to utrzymać rywalizację w zespole i utrudnić zadanie przeciwnikowi. Jose Mourinho i jego mind-games, mogą się schować przy takim wiruozie trenerki jak Ty Franiu!
Ostatnio edytowane przez FraMat : 29.07.2014 o godz. 09:35.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 29.07.2014, 06:38
Najfajniejszy w tym "widowisku" był reporter Radia Kraków ,który w komentarzu pomeczowym stwierdził że pozytywem była ....publiczność. Spokojna ,ale żywiołowo reagująca zrywami w dramatycznych momentach ,no i naliczył aż 7 tys.. Chyba jeszcze nie otrzeźwiał po Cracovia-Legia
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 29.07.2014, 07:57
No nie nie nie...
Panowie przestańcie mi robic z 30 letniego Boguskiego DP...
Tylko u nas takie rzeczy Gagułka w wieku 33 lat znalazł nowa pozycje to i Bogus znajdzie...
Komedia tylko w Wiśle i tylko u Franciszka każdy może zagrac na każdej pozycji bo w sumie to żadna roznica...
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 29.07.2014, 09:08
Co do tekstu fialo, to nie zgodzę się z Buchalikiem. Przy bramce mógł zachować się lepiej, ale nie było to takie proste do wyjęcia. Miał fajne wyjścia a'la Neuer. W tej chwili to dla mnie taki sam piłkarz jak Misiek tzn. jest niezły jak na ekstraklape, ale ma wady itd.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 29.07.2014, 09:10
Niby mamy tego DP (Uryga), ale jednak nie mamy...

Nie wiem czy nie lepiej byłoby wrócić do klasycznego 4-4-2 z Gargulcem w środku, który miałby więcej zadań defensywnych i Semirem odpowiadającym za ofensywe. Skrzydełka Donald, Zając/Sarki i w napadzie Brożek z Jankowskim.

A tak to w obecnym systemie upychamy każdego, gdzie się da.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 29.07.2014, 09:20
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Niby mamy tego DP (Uryga), ale jednak nie mamy...

Nie wiem czy nie lepiej byłoby wrócić do klasycznego 4-4-2 z Gargulcem w środku, który miałby więcej zadań defensywnych i Semirem odpowiadającym za ofensywe. Skrzydełka Donald, Zając/Sarki i w napadzie Brożek z Jankowskim.

A tak to w obecnym systemie upychamy każdego, gdzie się da.
Rok 2018:
"Panie Łukaszu na jakiej pozycji wspomina Pan swoja gre najlepiej"

"Panie redaktorze,dobrze mi się gralo na srodku pomocy , pamietam tez mecze jako prawo i lewo-skrzydlowy.na defensywnym pomocniku tez się gralo.bywaly mecze ze gralo się fałszywego napastnika,gralo się tez ustawieniem 4-6-0 względnie na napastnika lotnego tzn. kto bliżej bramki ten napastnikiem..."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 29.07.2014, 10:33
na najblizszej konferencji do Franka Smudy powinno zostac wystosowane pytanie : Czy jest Pan zadowolony z tego ze Radek Sobolewski został przez Pana odstrzelony?

odbiegając od tematu, ktos wie co sie dzieje z Bunoza i Miskiewiczem?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 29.07.2014, 10:44
^^ Nie pojawiła się żadna informacja by znaleźli nowe kluby. Transfermarkt podaje że są wolnymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.07.2014, 14:52
Straszny występ Wisły, nie rozumiem ani ustawienia zespołu ani wyborów personalnych. A najgorsze jest to że przeciwnik wcale nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko (więcej: http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...iza-meczu.html)
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 29.07.2014, 15:18
W sumie odejścia Bunozy ani trochę nie żałuję. Przez te 4 lata gry w Wiśle dobre występy tego piłkarza można policzyć na palcach jednej ręki. Były mecze, gdzie grał wręcz tragicznie dając się ogrywać przeciwnikom jak dziecko. Na razie, co pokazał wczorajszy mecz Sadlok godnie go zastępuje. Mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie coraz lepszy i bardzo szybko zapomnimy o Bunozie. Miśkiewicza można, a nawet trzeba było zostawić. Na ten moment na wypadek wypadnięcia z gry Buchalika nie ma bramkarza zdolnego do gry na poziomie Ekstraklasy. Bieszczad nawet w rezerwach blado się prezentował, a Zając, to jednak niewiadoma, poza tym znając życie Smuda w życiu nie dałby mu szansy w jakimkolwiek meczu o stawkę.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 30.07.2014, 09:46
@Smuga, myślę, że w przypadku absencji Buchalika na bramce prędzej wystawiony zostanie Rafał Boguski, niż którykolwiek z tych przez Ciebie wymienionych.
Odpowiedz cytując
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 30.07.2014, 15:59
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
@Smuga, myślę, że w przypadku absencji Buchalika na bramce prędzej wystawiony zostanie Rafał Boguski, niż którykolwiek z tych przez Ciebie wymienionych.
Wystawianie Boguskiego to jedyne rozsądne działanie które prezentuje Smuda. Więc ciągłe czepianie się go uważam za idiotyczne. W zeszłej rundzie Boguskiego nie było, mam przypomnieć wyniki?

A to, że nie ma siły po 60 minutach można różnie interpretować. Jak ktoś biega i walczy to się męczy zwłaszcza kiedy reszta statystuje.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:11.