
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#1
|
2. Dudka nie chce grać na def. W tamtym sezonie radził sobie średnio. I sam wielkrotnie powtarzał, że chce grać z Głową na środku obrony. Na razie nie zawodzą wiec po co zmieniac? Po co rozbijać ta parę? Jezeli obaj czują się pewnie i chca ze soba grac? 3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#2
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 20:49.
![]() ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#3
|
Nikt tego nie zauważył, każdy mówi: "Zając niezłe" Zgadza się, tylko kto go uruchamiał do przodu? Boguski, który w przodzie nic nie robil, a w tylach to on dawał szanse młodemu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#4
|
|
I chyba ostatni post w tym temacie mój. Może za wcześniej na takie analizy, ale.. no wlasnie
Na Lecha wyszedłbym nastepujacym skladem Brożek Zajac Stilić Jankowski Garguła Boguski Sadlok Głowacki Dudka Burliga Buchalik |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#5
|
|
ciekawy pomysł tylko Brożka ściągnąłbym z bramki a Buchalika z ataku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#6
|
|
Bez wypłat ,bez trenera, bez kibiców i bez perspektyw - tak można opisać najkrócej obecną drużynę Wisły. Reszta to już są didaskalia. Piast był koszmarny. Już rozstawione manekiny byłyby bardziej waleczne od nich.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|