The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.07.2014, 20:32
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj co na górze pisałem. Każdy klub wystawia 2 def. My gramy jednym. Bo tylko jednego mamy. Linetty poszedł do przodu bo miał obok siebie Trałke, co mu robote robił.
Uryga moze polegac tylko na siebie.
W ogole nie wiem o czym mam z Toba dyskutowac. Widziales 2 mecze z Górnikiem i Piastem? Widziales co robil Uryge? Wisla mu robi szkode, bo chłopak moglby spokojnie poprawoac nad swoimi umiejetnosciami w 1 lidze.
Nie zmieniaj tematu - dyskusja jest o "twardogłowym" Smudzie (dla mnie sparciałym) który woli stawiać na Boguskiego na DP niż wstawić Lecha czy tez nawet przesunąć do Urygi Dudkę. A to że Uryga gra słabo to nie zwalnia Smudy od tego żeby myśleć i szukać lepszych rozwiązań. Może Bierzało-Głowacki na środku obrony a Dudka-Lech w II linii skoro Uryga jest bez formy?

Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP.

A Uryga to inny wątek. Więc jeśli nic nie masz do powiedzenia na temat Smudy to faktycznie dyskusja nie ma sensu.

BTW
Taki Zając parę sytuacji zepsuł, ale każdy na początku przez brak zgrania z kolegami psuje. Musi swoje błędy zrobić żeby lepiej grać. Tak to jest. Ale im więcej będzie grał tym częściej będzie widział kolegów a oni jego i gra będzie bardziej płynna. Zając grał tak jakby wiedział że jak sie nie pokaże teraz to Smuda juz go długo nie wpuści w meczu, więc za wszelką cenę chciał błysnąc...
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.07.2014 o godz. 20:38.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.07.2014, 20:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie zmieniaj tematu - dyskusja jest o "twardogłowym" Smudzie (dla mnie sparciałym) który woli stawiać na Boguskiego na DP niż wstawić Lecha czy tez nawet przesunąć do Urygi Dudkę. A to że Uryga gra słabo to nie zwalnia Smudy od tego żeby myśleć i szukać lepszych rozwiązań. Może Bierzało-Głowacki na środku obrony a Dudka-Lech w II linii skoro Uryga jest bez formy?

Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP.
1. Oglądnij raz jeszcze mecz od 60. minuty. Czy faktycznie Boguski nic zrobił na def. ?
2. Dudka nie chce grać na def. W tamtym sezonie radził sobie średnio. I sam wielkrotnie powtarzał, że chce grać z Głową na środku obrony. Na razie nie zawodzą wiec po co zmieniac? Po co rozbijać ta parę? Jezeli obaj czują się pewnie i chca ze soba grac?
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.07.2014, 20:46
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
No właśnie, już o tym pisałem:
Cytat:
nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę
Kiedy pojawią sie kartki i kontuzje na wprowadzanie młodych będzie za późno bo wtedy na ich barki spadnie odpowiedzialność za wyniki i pojawi sie dużo większa presja
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 20:49.

Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.07.2014, 20:57
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, już o tym pisałem:
Kiedy pojawią sie kartki i kontuzje na wprowadzanie młodych będzie za późno bo wtedy na ich barki spadnie odpowiedzialność za wyniki i pojawi sie dużo większa presja

Nikt tego nie zauważył, każdy mówi: "Zając niezłe" Zgadza się, tylko kto go uruchamiał do przodu? Boguski, który w przodzie nic nie robil, a w tylach to on dawał szanse młodemu.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.07.2014, 21:05
I chyba ostatni post w tym temacie mój. Może za wcześniej na takie analizy, ale.. no wlasnie

Na Lecha wyszedłbym nastepujacym skladem

Brożek
Zajac Stilić Jankowski Garguła
Boguski
Sadlok Głowacki Dudka Burliga
Buchalik
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.07.2014, 21:09
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
I chyba ostatni post w tym temacie mój. Może za wcześniej na takie analizy, ale.. no wlasnie

Na Lecha wyszedłbym nastepujacym skladem

Brożek
Zajac Stilić Jankowski Garguła
Boguski
Sadlok Głowacki Dudka Burliga
Buchalik
ciekawy pomysł tylko Brożka ściągnąłbym z bramki a Buchalika z ataku
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.07.2014, 23:38
Bez wypłat ,bez trenera, bez kibiców i bez perspektyw - tak można opisać najkrócej obecną drużynę Wisły. Reszta to już są didaskalia. Piast był koszmarny. Już rozstawione manekiny byłyby bardziej waleczne od nich.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:36.