
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#1
|
Przeczytaj co na górze pisałem. Każdy klub wystawia 2 def. My gramy jednym. Bo tylko jednego mamy. Linetty poszedł do przodu bo miał obok siebie Trałke, co mu robote robił. Uryga moze polegac tylko na siebie. W ogole nie wiem o czym mam z Toba dyskutowac. Widziales 2 mecze z Górnikiem i Piastem? Widziales co robil Uryge? Wisla mu robi szkode, bo chłopak moglby spokojnie poprawoac nad swoimi umiejetnosciami w 1 lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#2
|
Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP. A Uryga to inny wątek. Więc jeśli nic nie masz do powiedzenia na temat Smudy to faktycznie dyskusja nie ma sensu. BTW Taki Zając parę sytuacji zepsuł, ale każdy na początku przez brak zgrania z kolegami psuje. Musi swoje błędy zrobić żeby lepiej grać. Tak to jest. Ale im więcej będzie grał tym częściej będzie widział kolegów a oni jego i gra będzie bardziej płynna. Zając grał tak jakby wiedział że jak sie nie pokaże teraz to Smuda juz go długo nie wpuści w meczu, więc za wszelką cenę chciał błysnąc...
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.07.2014 o godz. 20:38.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#3
|
2. Dudka nie chce grać na def. W tamtym sezonie radził sobie średnio. I sam wielkrotnie powtarzał, że chce grać z Głową na środku obrony. Na razie nie zawodzą wiec po co zmieniac? Po co rozbijać ta parę? Jezeli obaj czują się pewnie i chca ze soba grac? 3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#4
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 20:49.
![]() ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#5
|
Nikt tego nie zauważył, każdy mówi: "Zając niezłe" Zgadza się, tylko kto go uruchamiał do przodu? Boguski, który w przodzie nic nie robil, a w tylach to on dawał szanse młodemu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#6
|
|
I chyba ostatni post w tym temacie mój. Może za wcześniej na takie analizy, ale.. no wlasnie
Na Lecha wyszedłbym nastepujacym skladem Brożek Zajac Stilić Jankowski Garguła Boguski Sadlok Głowacki Dudka Burliga Buchalik |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#7
|
|
ciekawy pomysł tylko Brożka ściągnąłbym z bramki a Buchalika z ataku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#8
|
|
Bez wypłat ,bez trenera, bez kibiców i bez perspektyw - tak można opisać najkrócej obecną drużynę Wisły. Reszta to już są didaskalia. Piast był koszmarny. Już rozstawione manekiny byłyby bardziej waleczne od nich.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|