The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 28.07.2014, 19:22
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Co robil Boguski na DP wg. Ciebie...
Bo wg. mnie szukal aparatu tlenowego schowanego pod murawa....
Zrozum jedno. Def. pomocnik to jest jedna z najważniejszych pozycji w drużynie. Uryga przy Dudce i Głowackim czuje się w miarę pewnie. Im jednak dłużej mecz trwa, tym odległości są wieksze. Widać to było w końcówce, gdy Piast wyprowadził kilka razy kontrę.

Wystawiając 18-latka, wystawiasz go na minę. Zrozum, że łatwiej zadoptować zawodnika do przodu niż do tyłu.

W tamtym sezonie Chrapek miał idealną sytuację, bo miał przy swoim boku Stjepe, który robił niesamowita robote. Śmiem twierdzić, że gdyby on był w obu meczach, to mielibyśmy na swoim koncie 6 punktów. Urydze brakuje kogos takiego. Jego szczescie polega na tym, ze ma z tyłu Dudke i Głowackiego.

Uryga powinien się ogrywać w 1 lidze. Def. pomocnik musi byc doswiadczony. Chyba, ze masz blisko siebie kogos, kto Ci pomoze.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.07.2014, 19:26
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Dobra a teraz powiedz mi kto zagra na DP kiedy nie daj Boże ze składu wypadnie Uryga a prędzej czy później wypadnie( kartki/kontuzje) Ostoja długo nie wróci do treningów i jeśli łysy nie sprowadzi mu zastępstwa to musimy szukać alternatyw w obecnej kadrze. Przy stanie 1-1 Lech spokojnie mógł wejść za Boguskiego bo ten sie już słaniał na nogach a z kim mamy ogrywać młodych jeśli nie z Piastem( który w dodatku tylko sie bronił) z wronkami? z Legią?

Wiesz co? Ja od początku twierdze, że Uryga się nie nadaje na def. pomocnika. Tzn. nie nadaje na Wisłe. On powinien pójść do 1. ligi i tam sie ogrywac, jak to zrobił Chrapek.

Gorzej niż Uryga Lech by nie zagrał.I chciałbym, żeby Smuda kiedys zaczal mecz na def. wlasnie z tym chłopakiem. Bo coś czuje, że w Poznaniu Uryge będą ogrywać..
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.07.2014, 19:28
A więc tak..

Uryga katastrofa. Szczerze? wolałbym już żeby Boguski grał na Def pomocniku... Uryga niestety to przeciętny przecinak. 2 lata temu wyglądał na szybszego, zwrotniejszego i bardziej myślącego zawodnika. Zdecydowanie za bardzo przybrał na masie.

Wynik wynikiem. Jeszcze 36 spotkań, ale serce mi rośnie oglądając na boisku Zająca. To tacy zawodnicy porywają tłumy. Smuda stawiaj na niego!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.07.2014, 19:28
Dobrze że w Hiszpanii czy Holandii nie znają tych "prawd" i dlatego taki Herera czi Javi Martinez dostali szanse za młodu na DP... w Polsce szlifowaliby talent w I lidze i w wieku 25 lat dostąpili zaszczytu gry

Pytanie co lepsze na ostatnie minuty doświadczony Boguski nie na swojej pozycji i bez sił na ostatnie 15 minut czy nie doświadczony Lech z zapasem sił i na swojej pozycji?

Dla mnie wyszło asekuranctwo Smudy które nas zgubi. kiedy taki Lech ma powąchać murawę?

karherop
Czemu Lech nie wszedł za Urygę? Gorzej by pewnie nie zagrał.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 28.07.2014, 19:30
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Wystawiając 18-latka, wystawiasz go na minę. Zrozum, że łatwiej zadoptować zawodnika do przodu niż do tyłu.
Po dwóch latach spędzonych na ławce będzie miał 20 lat, wtedy już można wpuszczać? czy ma sobie jeszcze posiedzieć bo dalej za młody? rozumiem że wzorem wprowadzania młodych jest dla ciebie Daniel Brud?

Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 28.07.2014, 19:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A więc tak..

Uryga katastrofa. Szczerze? wolałbym już żeby Boguski grał na Def pomocniku... Uryga niestety to przeciętny przecinak. 2 lata temu wyglądał na szybszego, zwrotniejszego i bardziej myślącego zawodnika. Zdecydowanie za bardzo przybrał na masie.
Mam podobne zdanie. Przypomnijcie sobie sytuację z meczu SP Legia-Zawisza, kiedy Berg postawił na jakiegos młodego chłopaka na def. Chłop sie spalił i zawalił 2 bramki.
Bednarz musi znalesc kogos na tą pozycję. Porównajcie kogo ma czołówka na tych pozycjach:

Legia - Pinto, Jodłowiec, Vrdoljak
Lech - Linetty, Trałka, Jevtić
Lechia - Borysiuk, Łukasik
Wisła - Uryga

Jak my mamy wygrywać?

piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Po dwóch latach spędzonych na ławce będzie miał 20 lat, wtedy już można wpuszczać? czy ma sobie jeszcze posiedzieć bo dalej za młody? rozumiem że wzorem wprowadzania młodych jest dla ciebie Daniel Brud?
Zależy o co chcesz grać. Jak o ósemke, to stawiajmy na niego. Jak o puchary, to zapomnij.
Ostatnio edytowane przez Mati_ : 28.07.2014 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 28.07.2014, 19:36
bo Mati jest przedstawicielem polskiej myśli trenerskiej - 18 lat to jeszcze junior który musi się uczyć od starszych

a tymczasem w Barcelonie, Realu, Bayernie 17 latek gra w pierwszym składzie

nic dziwnego że polska piłka w takiej dupie jak Smuda i jego wyznawcy mają takie teorie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 28.07.2014, 19:37
a czego Wy sie spodziewaliscie po tej druzynie ? po takim fachowcu trenerskim ? po zawdodnikach ktorych nawet Ruch nie zatrzywmywal u siebie ? po takiej atmosferze w prywatnym folwarku Lysego szkodnika ? zejdzcie na ziemie .... to nawet nie jest druzyna ...gratuluje wszystkim ktorzy wierzyli ze w tych okolicznosciach Wisla bedzie walczyc o cokolwiek niz pewne utrzymanie ligowe .... choc patrzac na niedawna runde wiosenna- i teraz to i o utzrymanie trzeba bedzie walczyc ....obudzcie sie ludzie - nie wymagajcie od "trupa" zeby tanczyl na weselu
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 28.07.2014, 19:44
Kocur napisał(a):Wyświetl post
bo Mati jest przedstawicielem polskiej myśli trenerskiej - 18 lat to jeszcze junior który musi się uczyć od starszych

a tymczasem w Barcelonie, Realu, Bayernie 17 latek gra w pierwszym składzie

nic dziwnego że polska piłka w takiej dupie jak Smuda i jego wyznawcy mają takie teorie
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?

Oglądałeś 2 mecze Wisły w tym sezonie? Widziałeś grę Urygi? Bo każdy napiepsza na Boguskiego, ale to co robił Uryga w dwóch meczach to piłkarski kryminał. To taka tykająca bomba, byle zagrac do Dudki albo Głowy.

Nic do chłopaka nie mam, ale jest słaby. Nie nadaje się na razie do ekstraklasy. Widziałeś jak dziś grał Martinez?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 28.07.2014, 19:44
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co? Ja od początku twierdze, że Uryga się nie nadaje na def. pomocnika. Tzn. nie nadaje na Wisłe. On powinien pójść do 1. ligi i tam sie ogrywac, jak to zrobił Chrapek.

Gorzej niż Uryga Lech by nie zagrał.I chciałbym, żeby Smuda kiedys zaczal mecz na def. wlasnie z tym chłopakiem. Bo coś czuje, że w Poznaniu Uryge będą ogrywać..
Uryge to i w Niecieczy by ogrywali...
Ten chłopak to taka odmiana Czekaja a nawet nie odmiana to ten sam poziom...czyli przyszlosc rysuje się w barwach Limanovii względnie Garbarnii..
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 28.07.2014, 19:49
Co wy tak panikujecie, jest Stjepanović przecież, tylko żeby był zdrowy i nie bedzie źle.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 28.07.2014, 19:51
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Co wy tak panikujecie, jest Stjepanović przecież, tylko żeby był zdrowy i nie bedzie źle.
Ale nie jest zdrowy i jest źle.
Cytat:
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?
Nikt tak nie napisał, nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 19:59.

Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.07.2014, 19:56
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Ale nie jest zdrowy i jest źle.
no wlasnie. problem Wisły niestety tkwi w braku Ostoji. to zawodnik zajebiscie defensywny ale umie tez rozegrac piłke. Uryga gra tylko bezpieczne piłki. i non stop do tyłu. w defensywie słaby w ataku jeszcze gorszy. srodek pomocy to jednak bolaczka. Uryga tego nie pociągnie....
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.07.2014, 19:58
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Mam podobne zdanie. Przypomnijcie sobie sytuację z meczu SP Legia-Zawisza, kiedy Berg postawił na jakiegos młodego chłopaka na def. Chłop sie spalił i zawalił 2 bramki.
Bednarz musi znalesc kogos na tą pozycję. Porównajcie kogo ma czołówka na tych pozycjach:

Legia - Pinto, Jodłowiec, Vrdoljak
Lech - Linetty, Trałka, Jevtić
Lechia - Borysiuk, Łukasik
Wisła - Uryga

Jak my mamy wygrywać?

Zależy o co chcesz grać. Jak o ósemke, to stawiajmy na niego. Jak o puchary, to zapomnij.
A Linetty to ile ma lat? Roczni 95 i co? W Lechu może taki młody grać? A Przemek Lech widziałeś jak gra? No ale po co ma dostawać szansę...
A ten Jevtić to też pewnie weteran...

Borysiuk czy Łukasik to po ile lat mieli jak zaczęli grać w Legii kiedy zaczęli błyszczeć? (po 18)

BTW
My nie gramy o żadne puchary - zapomnij. Dlatego to czas żeby ogrywać młodych a nie grać żelazną 11.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.07.2014, 20:02
nie porównujcie Alana do Chrapka. Chrapek juz od początku widac było ze miał to coś, jedynie motoryka u niego bardzo kulała. U Urygi kuleje niestety wszystko, jeśli ktoś uważa inaczej niech poda w czym on jest dobry.
Zawiódł mnie Sarki. Kolejny mecz gdzie tylko i wyłacznie robi wiatr - jak dla mnie kolejny Manu.
Szkoda meczu ktory spokojnie był do wygrania.

Ostoja z tego co kojarze zerwał wiezadła wiec w tej rundzie na niego nie liczymy, a ta rudna dla klubu jest bardzo wazna gdyz rzutuje na druga czesc sezonu.
Jeśli nie kupimy defensywnego to leżymy

a ten Lech to nie boczny pomocnik ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 28.07.2014, 20:06
Sezon 2011/12:

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (12 825)

Sezon 2012/13:

Wisła Kraków - GKS Bełchatów (15 047)

Sezon 2013/14:

Wisła Kraków - Górnik Zabrze (13 244)

Sezon 2014/15:

Wisła Kraków - Piast Gliwice ( 4 277)

A Jacek i tak powie, że wakacje stąd słaba frekwencja..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 28.07.2014, 20:08
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?
Zobacz sobie czasem na kadrę meczową Ajaxu...

Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Oglądałeś 2 mecze Wisły w tym sezonie? Widziałeś grę Urygi? Bo każdy napiepsza na Boguskiego, ale to co robił Uryga w dwóch meczach to piłkarski kryminał. To taka tykająca bomba, byle zagrac do Dudki albo Głowy.

Nic do chłopaka nie mam, ale jest słaby. Nie nadaje się na razie do ekstraklasy. Widziałeś jak dziś grał Martinez?
Nowe nabytki Smudy też nie błyszczą i tylko nie chce czytać .......enia, że przecież i Sadlok i Jankowski mają po golu.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 28.07.2014, 20:11
Wez to zapodaj do Nibylandii prosze Ciebie
Chetnie poczytam wywody i tlumaczenia chujoglowych.

To do postu ZWE oczywiscie bylo
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 28.07.2014 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 28.07.2014, 20:15
Nie ma żadnych racjonalnych argumentów, aby trzymać na boisku zarówno Urygę jak i Boguskiego. W tym momencie nie dają oni drużynie NIC, natomiast zajmują miejsce na boisku młodym-perspektywicznym, którzy powinni się w tym momencie ogrywać.

Przy obecnej sytuacji kadrowej i w około klubu puchary to będzie tylko i wyłącznie blamaż i strata pieniędzy na ew. przeloty do Tadżykistanu. To jest najlepszy moment, żeby młodzi wybiegali swoje, nabierali doświadczenia. Gorzej niż wspomniana dwójka nie zagrają, jak stracą siły to po prostu zmiana i tyle.

Jeszcze co do Sarkiego: rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i puścić go w pierony, ten typ już się nie nauczy dośrodkowywać ani strzelać.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.07.2014 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 28.07.2014, 20:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie porównujcie Alana do Chrapka. Chrapek juz od początku widac było ze miał to coś, jedynie motoryka u niego bardzo kulała. U Urygi kuleje niestety wszystko, jeśli ktoś uważa inaczej niech poda w czym on jest dobry.
Zawiódł mnie Sarki. Kolejny mecz gdzie tylko i wyłacznie robi wiatr - jak dla mnie kolejny Manu.
Szkoda meczu ktory spokojnie był do wygrania.

Ostoja z tego co kojarze zerwał wiezadła wiec w tej rundzie na niego nie liczymy, a ta rudna dla klubu jest bardzo wazna gdyz rzutuje na druga czesc sezonu.
Jeśli nie kupimy defensywnego to leżymy

a ten Lech to nie boczny pomocnik ?
Lech razem z Gulczyńskim grali na środku pomocy.
Przy Smudzie młodzi nie pograją. No chyba że wypadną Głowa, Guła, Sadlok, Boguski. Wtedy nagle Smuda postawi na Lecha, Bierzałę, Wójcika i Tomka Zająca od pierwszych minut. Dostaniemy trójkę albo czwórkę od kogobądź i... Smuda stwierdzi że się młodzi nie nadają...

bardzo prawdopodobny to scenariusz...
Tak jakby nie mógł im dawać po 10 - 15 minut w meczu... Właśnie Lechowi, Wójcikowi czy Bierzalle...
Swoją drogą zamiast bezsensownego wypożyczenia Kościelniaka albo Kamińskiego trzeba było jednego z nich zostawić, bo jak patrzę jak "gra" Sarki to mi się nóż w kieszeni otwiera...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 28.07.2014, 20:17
Dramat, dramat, dramat.. najgorsze jest to, że zremisowaliśmy 2 mecze ze słabymi drużynami. Piast był skoncentrowany na obronie, od 20 min grali na czas, celebrowali wrzuty z autu, kradli sekundy jak tylko mogli. Byli bardzo dobrze zorganizowani w defensywie, ale ofensywnie nic nie pokazali. Bramka fartowna, tym bardziej boli remis z takim rywalem. Nasi zagrali kalkę z meczu z Łęczną. Kompletny brak pomysłu a rozegranie akcji, wszystko w żółwim tempie, niezliczona ilość niecelnych podań i niewymuszonych błędów. Brakowało ruchu w drugiej linii, ruszał się tylko zawodnik będący przy piłce i ewentualnie inny będący najbliżej niego. Niby mieliśmy w środku pola zawodników niezłych technicznie jak Semir, Guła, Sarki czy Jankowski, ale nie było z nich żadnego pożytku.
Boję się tej jesieni, czekają nas trudne chwile. Teraz jedziemy do Poznania na stracenie. Po 3 meczach będą 2 punkty i zacznie się presja żeby wygrać jakikolwiek mecz. Najgorsze jest to, że graliśmy tylko bez Brożka, poza tym wszyscy byli do dyspozycji. Jest jeszcze Donald. Na ławce był Czekaj i sami juniorzy. Z czasem nasz skład będzie wyglądał coraz bardziej dramatycznie. Jak doświadczenie zawodnicy tak się prezentują to co zrobią żółtodzioby?.. Taki Zając ma jeszcze czas, ale widać było, że TME to nie ten poziom i chłopak wiele zepsuł, w tym piłkę meczową dla nas. Może kiedyś będą z niego ludzie, ale póki co nie można polegać na takich zawodnikach. Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że będziemy bronili się przed spadkiem ;/
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 28.07.2014, 20:23
W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.

Dziś najlepszy był chyba Garguła, dwa dobre strzały i asysta. Ale on, i Stilić, i Jankowski i Boguski grają ciągle na tej samej pozycji. Czyli trzech pozycji brakuje.
Beznadziejne zawody rozegrał Burliga: z przodu psuł prawie wszystko, a i z tyłu nie był orłem.

Tragicznie to wyglądało.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.07.2014, 20:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A Linetty to ile ma lat? Roczni 95 i co? W Lechu może taki młody grać? A Przemek Lech widziałeś jak gra? No ale po co ma dostawać szansę...
A ten Jevtić to też pewnie weteran...

Borysiuk czy Łukasik to po ile lat mieli jak zaczęli grać w Legii kiedy zaczęli błyszczeć? (po 18)

BTW
My nie gramy o żadne puchary - zapomnij. Dlatego to czas żeby ogrywać młodych a nie grać żelazną 11.

Przeczytaj co na górze pisałem. Każdy klub wystawia 2 def. My gramy jednym. Bo tylko jednego mamy. Linetty poszedł do przodu bo miał obok siebie Trałke, co mu robote robił.
Uryga moze polegac tylko na siebie.
W ogole nie wiem o czym mam z Toba dyskutowac. Widziales 2 mecze z Górnikiem i Piastem? Widziales co robil Uryge? Wisla mu robi szkode, bo chłopak moglby spokojnie poprawoac nad swoimi umiejetnosciami w 1 lidze.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 28.07.2014, 20:25
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Zobacz sobie czasem na kadrę meczową Ajaxu...



Nowe nabytki Smudy też nie błyszczą i tylko nie chce czytać .......enia, że przecież i Sadlok i Jankowski mają po golu.
A to my mamy młodziez jak Ajax? Przeciez jeszcze niedawno kazdy płakał - Wisła nie ma młodziezy...
Sadlok to jeden z lepszych graczy w tych dwoch meczach. Nie wiem co chcesz od niego? Miej pretensje do Garguły, Stilicia, Boguskiego
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.07.2014, 20:32
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj co na górze pisałem. Każdy klub wystawia 2 def. My gramy jednym. Bo tylko jednego mamy. Linetty poszedł do przodu bo miał obok siebie Trałke, co mu robote robił.
Uryga moze polegac tylko na siebie.
W ogole nie wiem o czym mam z Toba dyskutowac. Widziales 2 mecze z Górnikiem i Piastem? Widziales co robil Uryge? Wisla mu robi szkode, bo chłopak moglby spokojnie poprawoac nad swoimi umiejetnosciami w 1 lidze.
Nie zmieniaj tematu - dyskusja jest o "twardogłowym" Smudzie (dla mnie sparciałym) który woli stawiać na Boguskiego na DP niż wstawić Lecha czy tez nawet przesunąć do Urygi Dudkę. A to że Uryga gra słabo to nie zwalnia Smudy od tego żeby myśleć i szukać lepszych rozwiązań. Może Bierzało-Głowacki na środku obrony a Dudka-Lech w II linii skoro Uryga jest bez formy?

Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP.

A Uryga to inny wątek. Więc jeśli nic nie masz do powiedzenia na temat Smudy to faktycznie dyskusja nie ma sensu.

BTW
Taki Zając parę sytuacji zepsuł, ale każdy na początku przez brak zgrania z kolegami psuje. Musi swoje błędy zrobić żeby lepiej grać. Tak to jest. Ale im więcej będzie grał tym częściej będzie widział kolegów a oni jego i gra będzie bardziej płynna. Zając grał tak jakby wiedział że jak sie nie pokaże teraz to Smuda juz go długo nie wpuści w meczu, więc za wszelką cenę chciał błysnąc...
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.07.2014 o godz. 20:38.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 28.07.2014, 20:33
Rozwiązaniem problemu z niedojeżdżającym Urygą byłby powrót Jovanovica - wtedy Dudka mógłby zagrać defensywnego.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 28.07.2014, 20:33
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Taki Zając ma jeszcze czas, ale widać było, że TME to nie ten poziom i chłopak wiele zepsuł, w tym piłkę meczową dla nas. Może kiedyś będą z niego ludzie, ale póki co nie można polegać na takich zawodnikach./
Nie zgadzam sie, Zając zagrał przeciętnie ale głównie dla tego, że grał samolubnie a to wynika raczej z tego, że za wszelką cene chciał sie Smudzie pokazać a i tak stworzył dużo większe zagrożenie niż Boguski i Sarki przez cały mecz razem wzięci. Natomiast co do piłki meczowej, to jeśli Zając ja zepsuł to co Jankowski zrobił? gość który uważa sie za napastnika nie trafił do pustej bramki
Cytat:
Rozwiązaniem problemu z niedojeżdżającym Urygą byłby powrót Jovanovica - wtedy Dudka mógłby zagrać defensywnego.
Ale ten tez szybko nie wróci

Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 28.07.2014, 20:34
Drugi raz miał pecha, drugi raz brakowało mu kilkunastu cm.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 28.07.2014, 20:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie zmieniaj tematu - dyskusja jest o "twardogłowym" Smudzie (dla mnie sparciałym) który woli stawiać na Boguskiego na DP niż wstawić Lecha czy tez nawet przesunąć do Urygi Dudkę. A to że Uryga gra słabo to nie zwalnia Smudy od tego żeby myśleć i szukać lepszych rozwiązań. Może Bierzało-Głowacki na środku obrony a Dudka-Lech w II linii skoro Uryga jest bez formy?

Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP.
1. Oglądnij raz jeszcze mecz od 60. minuty. Czy faktycznie Boguski nic zrobił na def. ?
2. Dudka nie chce grać na def. W tamtym sezonie radził sobie średnio. I sam wielkrotnie powtarzał, że chce grać z Głową na środku obrony. Na razie nie zawodzą wiec po co zmieniac? Po co rozbijać ta parę? Jezeli obaj czują się pewnie i chca ze soba grac?
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 28.07.2014, 20:46
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
No właśnie, już o tym pisałem:
Cytat:
nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę
Kiedy pojawią sie kartki i kontuzje na wprowadzanie młodych będzie za późno bo wtedy na ich barki spadnie odpowiedzialność za wyniki i pojawi sie dużo większa presja
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 20:49.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:40.