
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#31
|
|
Ale Boguski i tak miał grać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#32
|
|
Moim zdaniem lepiej żeby Zając wszedł w przerwie, bo nie o to chodzi we wprowadzaniu młodych żeby ich od razu na głęboką wodę rzucać a 45 minut to dużo czasu zeby sie pokazać i presja też mniejsza
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#33
|
Dokładnie albo niech Zając zagra pierwsze 45 minut i z góry wie, że po przerwie zmiana. Chyba w jakimś wywiadzie mówił, że nie ma sił na pełne 90 seniorskich minut. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#34
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Offline |
#35
|
|
No to dzisiaj na ataku zobaczymy naszych asów Boguskiego lub Gargułę bo na to, że Franciszek wystawi Zająca od 1 minuty nie liczę.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#36
|
|
Też wątpię że wystąpi Zając od początku, choć nawet w sparingach miał więcej asyst/bramek niż Sarki który grał 2 razy więcej.
Pomijając już fakt Garguły i Boguskiego którzy powinni grzać ławę z taką formą. Ale nie ma nikogo za nich. Na pewno będzie Pawła dziś brakować, choć sądzę że więcej zależy od gry Głowackiego i Stillicia. |
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#37
|
|
Guła do środka, Jankes na 9 i Czarny Manu wskakuje na skrzydło. Zając po przerwie za Boguskiego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#38
|
|
Dokladnie tez tak to widze. Zajac jak nie ma sily to lepiej aby gral w 2 polowie i biegal na podmęczonych przeciwnikow.
Oby dostal szanse i oby ja wykorzystal |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#39
|
|
No to pieknie skoro Brozka nie ma. To raczej pewne, ze Jankowski zagra jako wysuniety napastnik w koncu przyszedł głownie jako zmiennik dla Pawła a to, ze grał w pomocy to akurat pomysł Smudy. Jedyny plus jest taki, ze Garguła nie bedzie sie meczył na skrzydle gdzie mu w meczu z Gornikiem Łeczna w ogole nie szło tylko zagra w srodku. To tez szansa dla Sarkiego na przekonanie Smudy, ze moze grac lepiej bo raczej wyjdzie od poczatku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#40
|
|
Ciekawe czy Smuda zrobi chociaż jedną zmianę w meczu? Ostatnio z bólem wpuścił Zająca. O trzeciej zapomniał... bo tylko juniorzy zostali na ławce. Liczę że własnie w związku z kłopotami kadrowymi pograją juniorzy. Bo jak nie teraz to kiedy? Nie wierzę żeby Zając od początku zagrał słabiej od Boguskiego.
Mecz bez Pawła będzie ciężki, ale punkty trzeba zdobywać. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
#41
|
|
RB9 na Szpicy! a nie mówiłem!!!!
....a wpuscil by tego Zajączka od poczatku niech sie chlopak oswaja, gorszy od Boguskiego nie bedzie na pewno ![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
|
Gdzie Ci Smuda wpuści chłopaka młodego. Tak jak do niego nic nie mam,bo przy naszych finansach to najlepsza chyba opcja to w tych kwestiach to jest beton z poprzedniej epoki.
Jak Boguski był zajebany w Łęcznej po pierwszej połowie to dzisiaj po 30 minutach pograne chyba. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#43
|
Ale Zając zrobi więcej jeżeli wejdzie na boisko w 55 minucie, niż by wtedy wszedł Boguski. Zając nie ma sił na 90 minut. Sam o tym mówił ostatnio. Niestety, długi sezon w CLJ zrobił swoje. Zamiast pisac głupoty, poczytajcie troche ludzie w necie o Wiśle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
#44
|
|
Cytat:
![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#45
|
|
Akcja Bogusia z 44 minuty... smutno się patrzy jak zawodnik na boisku walczy sam ze sobą. Mam nadzieję, że zastąpi go dosłownie ktokolwiek w drugiej połowie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#46
|
|
Ciekawe kiedy sparciały trener zrobi zmiany... i ile?
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#47
|
|
Jankowski=Sikorski jak ku..a nie można trafić z 18 metrów do PUSTEJ bramki
z taką gra będzie grupa spadkowa![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#48
|
|
smuda przez 90 minut z jedna zmianą.... co to ma w ogole byc do ciezkiej kórewki
![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#49
|
|
Chyba musimy jeszcze mieć z 3 kontuzje żeby sparciały wpuścił Lecha czy Wójcika. Boguski nie ma sił, wchodzi Zając i Smuda przesuwa go na DP... ....a po co? Na 20 ostatnie minut Lech mógł zagrać... no ale sparciały gad po co ma kogoś wpuszczać?
BTW gdyby teraz Chrapek wchodził do zespołu to przy Smudzie by placu nie powąchał... żenujący trener. Gorąco a on zmian nie robi bo sami młodzi na ławce! No ....a... szkoda słów na sparciałego! ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#50
|
|
Stracic punkty w meczu z takimi cieniasami co fartem 1 celny strzał na bramke oddali to trzeba umiec. Szkoda, ze Brozek musiał wypasc jestem pewien, ze w sytuacji Jankowskiego minałby bramkarza i zdobyłby gola. A za tydzien mecz z Lechem 3 mecze 2 punkty? MASAKRA obysmy sie tylko za długo nie rozkrecali
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#51
|
|
Po dwóch najsłabszych ekipach w lidze 2 punkty na koncie. I to właściwie jedyny słuszny komentarz na dziś.
Zaczną się na tapecie Amiki,Bełchatów,Legie,Pogonie to z taką grą to obecne 11 miejsce z pocałowaniem ręki weźmiemy. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#52
|
|
Po co te wszystkie przygotowania przedsezonowe, po co treningi? Oni tam się uczą jakiejś taktyki, jakiegoś rozegrania akcji? Podają sobie piłkę na stojąco przez 90 minut i liczą, że coś na farta wpadnie. Jankowski - zawodowiec który nie trafia do pustej bramki
![]() Jedna zmiana w meczu sMUDA won, bEDNARZ won ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#53
|
|
Atmosfera jak na treningu. Przyjeżdża Piast, który nie oszukujmy się jeżeli zajmie wyżej niż 11 miejsce to będzie dla niego sukces. Przez 90 minut gra taką padakę, że oczy bolą od oglądania, w pierwszej połowie nie istnieje w ogóle, a na początku drugiej strzela bramkę. Dwa -trzy podania i dzida do przodu, a nasi wirtuozi przypomnieli sobie o tym, że gramy o 3 punkty w 75 minucie meczu. Zaraz, chyba to i tak lepiej niż kilka sezonów temu, kiedy o grze przypominali sobie w 80-85 minucie.
Ja pier..dole nie wierzę w to co widziałem, jeżeli Piast zagrał słabo to my zagraliśmy na żenująco. Jedynie chyba Zając na plus. Bo nie powiecie mi, że Uryga to urodzony DP (no chyba, że taki sam jak Czekaj ŚO). Garguła ustawiony na skrzydle, przecież to jest strzał w kolano. Boguski, któremu starcza sił na 60 minut ale i tak Smuda go nie zdejmie, bo Rafał "walczy". Emmanuel - szkoda słów, oprócz koloru skóry nic go nie wyróżniało na tle pozostałych.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 28.07.2014 o godz. 19:08.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#54
|
Szacunku chłopie trochę, szacunku. Naprawdę nazywanie kogoś sparciałym gadem, nie przystoi. Możesz go nie lubić, ale powinines szanować. Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#55
|
|
Bez jaj. Jeżeli "sparciały gad" to jest wg ciebie tak strasznie niestosowne określenie na trenera - zwłaszcza, gdy słusznie wypomina mu się brak zmian w momencie, gdy zawodnicy ledwo biegają po boisku - to może przerzuć się lepiej na tenisa? Będziesz obcował z wyższą kulturą, to dot. też elokwentnych komentarzy. Tam masz kulturalny doping i takie same wypowiedzi pomeczowe.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:07.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#56
|
|
Jutro na konferencji usłyszymy że strata punktów to wina kiboli i SKWK.
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#57
|
Bo wg. mnie szukal aparatu tlenowego schowanego pod murawa.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#58
|
Jak nie mamy wystarczająco dobrych piłkarzy to trzeba dać szansę tym młodym których mamy na ławce. Inaczej nigdy żadnego młodego nie wykreujemy. Legia gra z 17 latkiem Ryczkowskim całe mecze, Lech z 18 latkiem Kownackim 11.. a u nas Zając wchodzi łaskawie na ostatnie minuty a a Lech nawet na 15 minut na DP (to jego pozycja) nie wejdzie, tylko Smuda katuje tam Boguskiego... bo po co wpuszczać młodych? Po czym Lech sprzeda Kowcakiego za 3 mln euro, Legia Ryczkowskiego za 1 mln a nasi złoci medaliści co skopali Lecha skończą gdzieś w III lidze bo sparciały nie dam im szansy. Dobrze że Chrapek dostał szansę przed Smudą... ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#59
|
|
Dobra a teraz powiedz mi kto zagra na DP kiedy nie daj Boże ze składu wypadnie Uryga a prędzej czy później wypadnie( kartki/kontuzje) Ostoja długo nie wróci do treningów i jeśli łysy nie sprowadzi mu zastępstwa to musimy szukać alternatyw w obecnej kadrze. Przy stanie 1-1 Lech spokojnie mógł wejść za Boguskiego bo ten sie już słaniał na nogach a z kim mamy ogrywać młodych jeśli nie z Piastem( który w dodatku tylko sie bronił) z wronkami? z Legią?
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#60
|
|
Epitety nie na miejscu IMHO, ale poza tym pełna racja: jeśli w takiej sytuacji S. nie wpuścił na zmianę młodych chłopaków, to kiedy to zrobi?
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|