
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Musieli też dostarczyć wyszkoloną obsługę. Byle obwieś tego nie uruchomi. Nawet jeśli to byli byli ruscy żołnierze, to ktoś nimi kieruje, prawda. Raczej są to kadrowi oficerowie GRU i Specnazu.
Igor Girkin vel Striełkow, który dowodzi nimi, to ponoć przeniesiony do rezerwy oficer GRU. Gość jest z rocznika 70 i jakoś trudno uwierzyć, że jest poza tą organizacją. "-Mamy bardzo prostą zasadę: rubel za wejście, dwa za wyjście. To znaczy, że wstąpić do organizacji jest trudno, ale znacznie trudniej ją opuścić." Wiktor Suworow "Akwarium" (to o GRU)
Ostatnio edytowane przez rozarian : 19.07.2014 o godz. 10:16.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|