
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2011
Offline |
#3
|
|
No to czas trochę pospekulować:
Legia - teoretycznie łatwy przeciwnik, ale po ubiegłorocznych przygodach z New Saints i męczarniach z Molde, że o Steaui i całej fazie grupowej LE nie wspomnę... no ale załózmy 0,250x2 Ruch - ani Vaduz, ani College nie powinny być najmniejszym problemem - 0,250x2 Lech - Fram Reykjavik czy Kalju Nomme to też raczej niezbyt potężne kluby. No, może Lech też nie, ale jednak 0,250x2 Zawisza - i tu się zaczyna odpadanie, Zulte o mały włos nie wyszło z grupy LE - 0x2 i out czyli po dwóch rundach jakieś 1,5pkt. i trzy drużyny w dalszej grze, z czego jedna rozstawiona... to może już zacznijmy się modlić o lepszy sezon 15/16? ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|