
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
![]() ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#32
|
|
przy 2:1 jak Lechia zaczęła gonic wynik, grali chyba 3 obroncami wtedy i w ogóle ta obrona byla smieszna z ich strony. Ale o co chodzi, w tym czasie bylo tyle fajnych okazji na bajeczne kontry które wszystkie spalały na panewce przez Gargule. Myslalem ze wyjdę z siebie. Mozna bylo na luzie podwyzszyc wynik i nie srać w końcówce.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#33
|
|
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#34
|
|
Sędzia rzeczywiście dał popis swoich 'umiejętności'. Zgadzam się z Marco Paixao, że ten Marciniak nie powinien prowadzić meczów w Ekstraklasie, to jest parodia. Dwa karne zupełnie z kapelusza, no ale gdyby nie te błędy, skończyłoby się 1:1, czyli dla nas bez znaczenia.
Miałam nadzieję, że Wisła dowiezie do końca prowadzenie, przez większą część meczu dobrze się broniliśmy, choć nie raz i nie dwa dupę nam ratował Misiek. Niestety skończyło się tylko na jednym punkcie. Teraz pozostało tylko zakończyć ten sezon zwycięstwem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#35
|
|
Lechie to można było pyknąć w ostatnich minutach bez problemu bo obronę mieli ŻAŁOSNĄ... szkoda że nasi mieli wtedy jeszcze bardziej żałosną kondycje...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#36
|
|
Dobrze, ze kończy się już ta beznadziejna runda i w ogóle cały sezon. Poziom tej ligi jest coraz gorszy.
|
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#37
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
#38
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#39
|
Żeby coś ugrać trzeba wyjść z piłką trochę dalej niż za połowę boiska. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2014
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
|
Remis zasłużony.Dla Burderskiego nie ma miejsca w Wiśle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Offline |
#41
|
|
Maaskant miał rację nie stawiając na piłkarzy pokroju Czekaja, 4 mecz nam zjebał, tym razem na spółkę z Burdenskim.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#42
|
|
Ho, ho, ho Burdenski to tajna broń Smudy ! On widzi w nim coś czego Wy nie widzicie, a nie widział w Wiśle Sobola, Małego czy Stolara
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#43
|
|
|
Guest
|
#44
|
|
Za 3 dni koniec tej śmiesznej historii... tylko gdzie jest mityczny sponsor z Niemiec?
Ostatnio edytowane przez arti : 29.05.2014 o godz. 18:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#46
|
|
Burdenski wczorajszym występem wywalczyl przedluzenie kontraktu czy nie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#47
|
|
Mityczne to można nazwać nasze wychodzenie na prostą. Prędzej Minotaur wybije z labiryntu niż bednarz wyjdzie z gówna. ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#48
|
|
Ostatnio edytowane przez panowie : 02.06.2014 o godz. 16:54.
![]()
A
T A K |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|