
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
vs. ![]() Przed nami już przedostatnia kolejka dogrywki. Wisła wyjeżdża tym razem do Gdańska, gdzie zmierzy się z drużyną Lechii. O czym tu pisać? Wisła pojedzie w mocno okrojonym składzie, żeby zmierzyć się z ambitnie grającą Lechią. W tabeli lechiści znajdują się na 5 miejscu i wyprzedzają o 1 punkt wiślaków. Porażka w Gdańsku, przy pechowych dla nas rozstrzygnięciach w innych meczach (zwycięstwo Pogoni i Zawiszy) może zapchnąć Wisłę na 8 miejsce. Ewentualne zwyciestwo, przy podobnych rozstrzygnięciach wywinduje Wisłe na 4 miejsce. Poprzedni mecz w Gdańsku w 24 kolejce, 28 lutego br. zakończył się remisem 0:0. Rozmawiajmy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#2
|
|
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią
http://www.90minut.pl/news/233/news2...-z-Lechia.html O co chodzi, ze biora jakiegos goscia, ktory prawie nie gra nawet w rezerwach ? Nikt nie chcial jechac tak daleko. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#3
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#4
|
|
Zapowiada się pewna porażka :(
Kontuzje wykluczenia: Gordan Bunoza,Paweł Brożek,Michał Chrapek,Arkadiusz Głowacki,Marko Jovanović,Rafał Boguski,Donald Guerrier(leci do Gdańska ale na 90% nie zagra) Przy okazji kilka ciekawych wiadomości w tym tygodniu Gordan Bunoza koniec kontraktu,ma pełno ofert z niezłych klubów Fabian Burdeński wraca do Niemiec Michał Chrapek za 1,4 mln Euro do Catania Serie B(spadkowicz z Seria A) Michał Miśkiewicz nadal nie porozumiał się z Bednarzem i niestety kolejny Wiślak nas opuści Patryk Fryc wypożyczony do Termalici Bruk Bet Nieciecza, odchodzi z Wisły Kraków(Kiedy dostał szanse Danijel Klarić odchodzi z Wisły,pytanie kiedy dostał szanse Emanuel Sarki odchodzi do Niemiec za grosze a za niego piłkarz Jagielloni Dawid Plizga (Plizga to zawodnik bardziej efektywny niż Sarki ale oddawanie Sarkiego za maks 200 tys euro to śmieszna kwota) Paweł Brożek Michał Nalepa i Piotr Brożek wygasają kontrakty w czerwcu,nie wiadomo czy zostają Lucas Guades kontrakt na 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 2(syn Clebera) 30 maja będzie pełnoletni i zostanie piłakrzem pierwszej drużyny Maciej Jankowski z wolnego transferu,wygasa kontrakt z Ruchem Wisły Kraków nie stać na obóz zagraniczny ale również i krajowy,Wisła spędzi Czerwiec i Lipiec w Myślenicach Wyjazd na obóz to kwota około 50 tys złotych Decyzja zrozumiała bo skoro nie ma kasy to po co wydawać,czy będziemy trenować w Austrii czy w Myślenicach nie ma to większego znaczenia //// Wisła Kraków nie wygrała na wyjeździe od 7 spotkań (z Piastem 17 Luty 2014 r) Co do samego meczu,żadna drużyna w Ekstraklasie nie leży nam tak jak Lechia w Gdańsku ale w tym sezonie wszystkie te serie upadają więc zapewne i ta upadnie,nic nie wskazuje na to by Wisła wywiozła z Gdańska choćby marny punkt PS:Mam nadzieje że piłkarze Lechii się nad nami zlitują i nie będą dobijać martwego,2-1 dla Lechii BAJKI O 3 SUPER OKIENKACH TRANSFEROWYCH NIECH SMUDA SOBIE WSADZI ... 3 sezon bez pucharów,3 sezon bez mistrzostwa
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.05.2014 o godz. 14:05.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#5
|
|
Obrona Wisły dziurawa jak nigdy, bez napastnika jedzie na ścięcie.. każdy inny wynik niż gładkie zwycięstwo Lechii będzie odebrane jako porażka zespołu Moniza.
Osobiście stawiam na 3:0 dla nas.. wraca Sadajev któremu ostatnio wychodziło wszystko. ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#6
|
O Nalepie niedawno mówiono że dostatnie nowy kontrakt. O meczu. wiadomo, znowu jedziemy jak na ścięcie. ciekaw jestem występu Zająca. Dawno żaden młody chłopak nie strzelił u nas bramki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#7
|
|
Bez Brozka i Chrapka ? Czysta 1. Szkoda ze kursy niskie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#8
|
|
Liczę, że nie wrzucą nam więcej niż trójki, ale po Górniku, gdzie przy czterech celnych strzałach były trzy gole naprawdę trudno o optymizm.
Czekaj musi się wreszcie ogarnąć, bo to co sobą ostatnio reprezentuje to jest dramat. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#9
|
|
ta liga jest nieprzewidywalna.
Jechaliśmy za pierwszym razem do W-wy po bęcki, a byl remis. Za drugim razem jechaliśmy po zwycięstwo, a było pięc w plecy. Teraz jest nastawienie ogólne na bęcki, wiec będa bęcki... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#10
|
Możemy liczyć na cud, ewentualnie na litość lechistów. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Jak nie będzie 5 w plecy to będe zadowolony...
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#12
|
|
A jakie to ma znaczenie kto gra na obronie ? skoro z Głowackim na stoperze w tej rundzie przegrywaliśmy mecze i to w Krakowie. Cały zespół jest beznadziejnie przygotowany do rundy wiosennej. Ile to mamy wyjazdowych meczów wygranych za Smudy ? raptem chyba 2 na 18 meczów. Jeśli się myle to chyba niewiele. Przegrany wyjazd to u Smudy standard, znak rozpoznawczy, danie głowne. Dostawalismy w dupę gdy grał Głowacki, dostajemy i teraz kiedy gra Nalepa czy Czekaj. Gra cał drużyna a nie pojedyńczy piłkarze. Smuda szuka kozłów ofiarnych aby sobie robić alibi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#13
|
|
Dostaniemy trójkę w plecy i pograne.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#14
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#15
|
|
Nie widzę możliwości by przywieźć jakiekolwiek punkty. Ponadto dałbym pograć Zającowi na szpicy.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#16
|
|
Walkower na rzecz Lechii nie byłby taki zły, zaoszczędziliby pieniędzy na przejazd
![]() Na poważnie, 1-0, względnie 2-0 po otwartym meczu z obu stron.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.05.2014 o godz. 20:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#17
|
|
Mecz pewnikiem przegramy, ale chciałbym żeby Zając coś wpakował. Może Smuda wtedy da mu większą szansę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Offline |
#18
|
Pewny wpierd... na bet365 kurs na Lechie 1,75, stawiam tysiaka... 750 zl droga nie zapier...la Jest opcja, ze Stilic cos walnie, jakis wolny albo strzal z 30 metrow bo do pola karnego bedzie ciezko sie zblizyc, ale z Czekajem w obronie mamy minimum dwie w plecy wiec nie ma szans nawet na punkt. Jeszcze jak nie zagraja Piotrek z Guerierem to juz bedzie lanie na poziomie warszawskiego.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 27.05.2014 o godz. 23:51.
![]()
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: P-ce
Offline |
#19
|
|
Wszystko spoko tylko nie wiem za co te oklaski i okrzyki dla wchodzącego Stolarskiego.
Karne, szczególnie ten Czekaja z dupy, ale remis na wyjeździe nie jest tragiczny, patrząc na naszą sytuacje, mogło być lepiej ale i gorzej. |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2007
Skąd: Miechowity :D
Offline |
#20
|
|
Ja to tylko nie rozumiem jak nasi trenerzy zajmują się młodzieżą że oni prezentują poziom jaki prezentują ? Talenty że pożal się Boże.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2013
Offline |
#21
|
|
Wynik jak na obecnosc w zespole Czekaja, Urygi i Burdenskiego wysmienity.
Smialo mozna powiedziec ze trio Czekaj-Uryga-Nalepa nam zapewnili brak udzialu w pucharach. Kiedys mowilem ze Czekaj nie nadaje sie do gry nawet w 1 lidze. Cofam to. On w okregowce mialby problemy. 2gole zawalone przez duet Burdenski-Czekaj. To ma byc para zawodnikow na europejskie puchary |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#22
|
|
Ufff koniec tych wyjazdów !
Prawdopodobnie najgorszy wyjazdowy sezon w historii Wisły Kraków We wszystkich spotkaniach wyjazdowych zaledwie 2 wygrane i to po rzutach karnych (z Koroną w 90 minucie i 1-0 z Piastem) Tak fatalnej gry na wyjazdach długo nikt nie poprawi bo ciężko wygrać mniej spotkań. Bilans wyjazdowy sezonu 2013/2014 19 spotkań 2 wygrane 9 remisów 8 porażek 19:36 bilans bramkowy(-17) 15pkt (Tylko spadkowicze Widzew i Zagłębie zdobyli mniej punktów i Korona,która grała mniej spotkań od nas) Bilans wyjazdowy z sezonu poprzedniego 2012/2013 15 spotkań 4 wygrane 5 remisów 6 porażek 13-21(-8) 17 pkt /// Co do meczu,naprawdę świetnie zagrali jak na taki skład(poza Michałem Czekajem i Fabianem Burdeńskim) Stilić kolejny kapitalny mecz,chyba jest jescze lepszy niż gdy grał w Lechu,szkoda że nie możemy go w pełni wykorzystać Michał Miśkiewicz znakomicie w bramce Emmanuel Sarki koniec sezonu naprawdę udany i dziś ta asysta, ale tak to powinien grać cały sezon PS: Remis sprawia że 4 miejsce jest już poza naszym zasięgiem i zakończymy sezon w najlepszym przypadku na 5 miejscu o ile ogramy Zawiszę. Każde miejsce w ekstraklasie wyżej to 200tys zł do przodu,szkoda że sędzia tak wydrukował tego karnego w 92 minucie bo była realna szansa na 4 miejsce
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.05.2014 o godz. 22:12.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Ciężko oglądać coś takiego. Na trzeźwo jest niemal niemożliwe.
Podsumowaniem sezonu i tego co się dzieje w Wisle niech będzie zachowanie Burdenskiego (jak i sama jego obecność w Wiśle) i wymowny komentarz w studiu nc+. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
|
Remis brałbym w ciemno przed meczem, wiec trzeba się cieszyć.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#25
|
|
Zając się obsrał przed meczem, że nie zagrał? :/
![]()
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline |
#26
|
|
Burdenski niech wypierdala stąd w trybie natychmiastowym. Te jego faule przed czy w polu karnym kompletnie bez sensu. On się na okręgówkę nie nadaje nawet. Niech wypierdala też sędzia za te karne. Kto odgwizduje przypadkowe "ręki" po rykoszetach lub gdy zawodnik jest tyłem do piłki. Stevie Wonder .......ony. Remis zasłużony.
![]()
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#27
|
|
![]() ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#28
|
|
Uch, za taką grę jeden punkt to wielki sukces. Szkoda tych ostatnich meczów, bo moim zdaniem 3 miejsce można było wyrwać, a tak wyżej niż na 5. nie wskoczymy. Sezon można już powoli podsumowywać - jesień magiczna, jak za dawnych lat na Reymonta, aż się wierzyć nie chciało. Na wyjazdach, choć było źle, to mimo wszystko straty tak nie rosły. Wiosna - po wielu problemach kadrowych - zła. Cała sytuacja z konfliktem trybuny-Bednarz, poziom gry oraz skandalik z Burym, bardzo to dobre wrażenie z jesieni zatarły. Mimo to, po tym, co działo się przez ostatnie dwa lata, można być umiarkowanie zadowolonym przede wszystkim z kilku naprawdę dobrych gier, z tego że jednak naszych paru grajków potrafiło nieźle się zaprezentować. Do wyższego miejsca, miejsca pucharowego, potrzeba nam przede wszystkim dwóch równorzędnych czwórek w defensywie - bo niestety Czekaj z Nalepą nawet podstarzałym Głowackiemu i Dudce buty mogą czyścić.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 28.05.2014 o godz. 22:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#29
|
![]() http://www.youtube.com/watch?v=zUZG_RBU7xY ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Offline |
#30
|
|
Hehe zycie
Raz na wozie raz pod wozem Trzeba powiedziec, ze z tej nendzy Franek cos posklejal...i nie ma co gadac ze nie dalo sie ogladac, nic wiecej nie dalo sie zrobic z tego materialu, wyciagnol maxa co mogl. Jedyne co mozna mu zarzucic to te kontuzje, bo raczej z przypadku sie to nie bierze ze 70 % druzyny siedzi u doktora zamiast biegac po boisku. ![]()
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|