
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#1
|
|
A jakie to ma znaczenie kto gra na obronie ? skoro z Głowackim na stoperze w tej rundzie przegrywaliśmy mecze i to w Krakowie. Cały zespół jest beznadziejnie przygotowany do rundy wiosennej. Ile to mamy wyjazdowych meczów wygranych za Smudy ? raptem chyba 2 na 18 meczów. Jeśli się myle to chyba niewiele. Przegrany wyjazd to u Smudy standard, znak rozpoznawczy, danie głowne. Dostawalismy w dupę gdy grał Głowacki, dostajemy i teraz kiedy gra Nalepa czy Czekaj. Gra cał drużyna a nie pojedyńczy piłkarze. Smuda szuka kozłów ofiarnych aby sobie robić alibi.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|