The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.05.2014, 19:39
Postawa Floyda mnie rozczarowała. Sądziłem, że zrobi z Maidaną to co z Alvarezem - pokaże mu miejscu w szeregu. A tu widać było, że chyba sam był mocno zaskoczony postawą Marcosa, który postawił trudne warunki i cały czas atakował. Mimo,że jak już było pisane dużo jego ciosów przestrzelonych lub w gardę to werdykt mocno kontrowersyjny. Zwłaszcza sędzia punktujący 117-111 chyba przysnął. Moim zdaniem walka w okolicach remisu z minimalną przewagą dla Moneya.

IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
może jeszcze 1-2 walki i skończy karierę
Z tego co kiedyś mówił w jakimś wywiadzie to chce dobić do rekordu Marciano - 49 walk i taki ma właśnie kontrakt z Showtimie.
Showtime napisał(a):Wyświetl post
Umowa amerykańskiego pięściarza zakłada, że może on stoczyć nawet sześć pojedynków w ciągu 30 miesięcy. Swój pierwszy pojedynek pod banderą nowej stacji tv amerykański pięściarz stoczy 4 maja. Jego rywalem będzie wówczas Robert Guerrero.
Guerrero, Alvarez, Maidana i jeszcze ma na 3 walki - akurat do 49. Jeśli go wypełni i nie przegra to pewnie 50 walka na zakończenie kariery. Sam Hopkins mówił, że chciałby się z nim zmierzyć w tej walce - Floyd 50 walka a Bernard 50 lat Ale to pewnie z przymrużeniem oka - choć kto to wie.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 04.05.2014 o godz. 19:46.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:37.