
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
vs. ![]() Przed nami 2 kolejka fazy grupowej. Nasza Wisła podejmie na własnym stadionie rewelacyjnie spisujący się zespół Pogoni Szczecin, który po 31 kolejkach znajduje się na 4 miejscu z 25 punktami i o 2 punkty wyprzedza Wisłę Kraków. Pogoń Szczecin Remis Pogoni z Górnikiem był kolejnym 10 meczem tej drużyny bez porażki. Traci ona do podium tylko jeden punkt i prezentuje się dobrze w statystykach mając najmniej porażek (tylko 5) w lidze. Atutem szczecińskiego zespołu jest dobra gra kombinacyjna i indywidualności, szczególnie prowadzący w klasyfikacji najlepszych strzelców Marcin Robak (22 trafienia), solidni obrońcy z Dąbrowskim i Frączakiem i dobrze zorganizowana wokół Akahoshiego i Murayamy linia pomocy. Wisła Kraków Tu same problemy. Drużyna nie wygrała już meczu od 8 kolejek. Ma na swoim koncie 5 porażek z rzędu i to także z "tuzami" jak Widzew czy Podbeskidzie... Jak podaje strona oficjalna "do pierwszego składu na to spotkanie wracają zawodnicy, którzy w ostatnich meczach pauzowali z powodu żółtych kartek bądź leczyli urazy. Normalnie z drużyną trenuje już Michał Chrapek, natomiast w lekki trening wprowadzany jest Łukasz Garguła. Obaj ci zawodnicy nie wystąpili w spotkaniu z Lechem Poznań." Historia spotkań z Pogonią w Krakowie Sezon 2006/07 10 września 2006, 14:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 0:0 Sezon 2007/08 – do 2011/12 – brak spotkań Sezon 2012/13 17 marca 2013, 17:00 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:0, Radosław Sobolewski 37, Cwetan Genkow 82 Sezon 2013/14 16 grudnia 2013, Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:1, Paweł Brożek 19, Ł. Burliga 54 Pozostałe mecze grupy mistrzowskiej 03-05-2014, godz. 18.00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 04-05-2014, godz. 18.00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 05-05-2014, godz. 18.00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań Zapraszam do dyskusji |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#2
|
|
Każdy wynik powyżej porażki to sukces przy obecnej bednarzowo-smudowej Wisle z namiastki bankrutującej TF...
|
|
|
|
Guest
|
#3
|
|
będzie remis.
no chyba że paprykarz chce skończyć na trzecim to nie będzie remisu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#4
|
|
Mam nadzieję,że limit porażek Wisełka już wyczerpała i czas na zwycięstwo.Tylko kto ma strzelać bramki jak Brożek jest bez formy?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#5
|
|
Wygrane będą jak zarząd ureguluje pensje. Nie ma sianka nie ma granka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
#6
|
|
Co do pensji to po co wychodzą na boisko i nie wygrywają żeby się bezsensownie męczyć już lepiej żeby się starali i jak nie doczekają się przedłużenia umowy to jakieś kluby ich wypatrzą chociaż a tak to nici z tego , jeśli chodzi o to że bez kiboli nie ma goli to zaczynam w to wierzyć zwłaszcza jak gramy u siebie , jak przyjedzie 300 osób ze Szczecina i będzie się darło na naszych piłkarzu , wyzwiskami itd ... czegoś takiego nie myslałem że się stanie ... no chyba że kibice Pogoni mają o 22 pociąg to wyjdą wcześniej i wtedy nasi się zmotywują jak z Legią , ale dobra wierzę dalej optymistycznie że sezon nie jest jeszcze stracony do końca i miejsce w pierwszej czwórce i się w końcu przełamiemy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#7
|
|
Grzegorz Wojtowicz
"Burliga, Czekaj, Bunoza, Dudka - tak ma wyglądać obrona Wisły w meczu z Pogonią." "Michał Chrapek na sto procent gotowy na mecz z Pogonią Szczecin, Garguła jeszcze nie zagra." ![]()
A
T A K |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
#8
|
|
Można by było zagrać na 2 napastników formacją 4-4-2 , w drugiej lini Sarki-Chrapek-Stilić-Guerrier-Boguski-Brożek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#9
|
|
Liczę, że Mały dziś w końcu się odblokuje i zagra tak, by zamknąć usta "ekspertom"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Wygrać nie wygramy.
Wszystko zależy od papryków. Jak podejdą poważnie i im zależy to dostaniemy znowu oklep. Jak nie to skończy się remisowo.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.05.2014 o godz. 15:08.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#12
|
|
Z Lechem 0 strzałów na bramkę. Wątpię by teraz było lepiej. Stawiam na 0:0
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Mega optymistycznie ( dzisiaj mam dobry humor) 1-0 dla nas
Ja bym zagrał 4-4-2, ale w napadzie : Boguski-Klarić, ew. zamiast Klaricia, Zając. Liczę na bramke Bogusia jakimś cudem, albo Stjepy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
Nie kreujemy sytuacji z przodu, gramy beznadziejnie z tyłu.
Wydaje mi się, że Pogoń trafi przynajmniej raz do naszej siatki, a to jest prawie równoznaczne z tym, że takiego meczu nie wygramy. Optymistycznie stawiam 1:1. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#15
|
|
Bardzo chciałbym 0:0, będzie w okolicach 0:2+.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#16
|
|
Oczywiscie ze wygramy
![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#17
|
|
Zastanawia mnie czy Brożek bez względu na wszystko ma pewne miejsce w składzie... dożywotnio? I czy tym samym Smuda dał mu z urzędu miejsce do końca sezonu bez względu na wszystko. Tak to niestety wygląda...
Smuda mnie coraz bardziej dziwi że nie chce postawić na bramkostrzelnego Zająca, tym bardziej że pod jego okiem wystrzelił zawodnik o podobnych parametrach - czyli Tomek Frankowski. Nawet jeśli to obecnie poziom tylko 3 ligowy, to jest to zawodnik w gazie, wytrenowany, z przyśpieszeniem, sprytem i umiejętnością znajdywania się w polu karnym rywali - czego niestety nie posiada na ten moment Brożek. Co do samego meczu to.. musimy w końcu wygrać.. ja w to wierzę. powtórka z jesieni 2-1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#18
|
|
1:0 po strzale życia Bunozy
! I oby w końcu coś ruszyło...![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#19
|
|
Potrzebujemy takiego meczu, żeby się przełamać, uwierzyć znowu w siebie. I ja mam nadzieję, że tak się stanie już jutro. Najwyższa pora.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#20
|
Ciekawe czy piłkarzom też się tak wydaje, czy po prostu mają już wyjebane po całości ![]() Zdrowy rozsądek : Pogon na fali, Roba walczy o króla a Oni o Puchary o syte premie. Do tego Patryk będzie z pewnością coś udowodnić Smudzie. A Wisła rozbita jak autobus Chelsea, na srodku ciężki Czekaj z Bunozą. Czy będa Oni przeciwnikiem dla silnego Robaka? Ciężko w to wierzyć. Nadzieja na ofensywne spotkanie, tak 3-3, 4-3 bylo by idealne. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Guest
|
#21
|
W związku z tym jakbym miał stawiać na konkretny wynik to byłoby to 1-1. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Optymistycznie 0:2 dla Pogoni.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Ciekawe czy znowu dostaniemy gonga juz w pierwszych 10 minutach...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#24
|
|
Czy poza Bunozą i Chrapkiem mamy jakiś środek na Robaki na dzisiejszy wieczór
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#25
|
|
OK, jeśli wygramy, to kto strzeli gola? Jakieś propozycje?
![]()
What's new?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2013
Offline |
#26
|
|
Bunoza z głowy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#27
|
|
Jaki spokój Brożka ! Może w końcu się odłamie ? 1:0! Dalej!
//Donaldooooooooo 2:0 //Sarki zapierdalal az sie kurzylo ! 3:0 Stilicccccccccccc xd //edit kolejny 4 i 5 zerando Brozkando! trzeba sobie powiedziec ze strzal Pawła na 5:0 byl przepiekny.. idealnie przymierzył to.. cala Wisla dzis na plus... a przeciez Pogon nie jest taka slaba
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 03.05.2014 o godz. 21:02.
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#28
|
|
Ktoś nas tu chyba w chu...a robi...
P.S. Tak oczywiście że się cieszę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Kto wie jak wyglądałby ten mecz gdyby przy dwóch pierwszych akcjach Wiśle nie dopisało szczęście.
Na szczęście trzeba sobie zapracować. Co może martwić po takim meczu? Mamy wielu piłkarzy którzy błyszczą gdy mecz toczy się po ich myśli. Jeśli nie: puchną. Co do Pogonii. Sami widzicie jakie zespoły mają aspiracje do grania w europejskich pucharach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#30
|
|
Wisła była taka mocna cze Pogoń taka słaba? obstawiam to drugie może coś drgnie do przodu.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|