
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jaki bedzie wynik meczu? | |||
| Gramy o pietruszkę. Dostaniemy bęcki |
|
31 | 73,81% |
| Gramy o pietruszkę. Wygramy. |
|
11 | 26,19% |
| Głosujących: 42. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
O matko, jeszcze dwa miesiące temu byliśmy najlepsi, teraz jesteśmy najgorsi.No patrzcie jak to się wszystko zmienia. Prawda jest taka, że gdyby nie te kontuzje i kartki to znowu byśmy się rozpływali jaka to Wisła nie jest wspaniała, a Smuda genialny. Z gówna bata nie ukręciłby sam Simeone czy inny Klopp.
Ja tam się cieszę, że jesteśmy w pierwszej ósemce, spadek nam nie grozi. Gramy na miarę swoich możliwości, które nie są obecnie wysokie i trzeba to zaakceptować. Trudno, żeby morale chłopaków było wysokie, skoro połowa składu została w Krakowie, a w ich miejsce trenera zabrał dzieciaków (no bo nie miał wyjścia). Na "pocieszenie" dodam, że kolejne sezony też nie malują się w różowych barwach, więc przygotujcie się na wieczny lament. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|